Zwierzaki - giełda w Krakowie

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Agusia »

Czy ktoś może wie gdzie w Krakowie jest giełda ze zwierzętami? Kiedy się ona odbywa (chodzi mi o dzień)? Jakie zwierzaczki tam można kupic? Czy ktoś tam widział żółwie? Jeśli tak - w jakiej cenie?
OLA

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: OLA »

Nikt nie wie?
Darwin-ka
Posty: 19
Rejestracja: 4 mar 2006, o 09:06

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Darwin-ka »

Owszem jest w Krakowie giełda zoologiczna na ulicy Balickiej.Można tam kupic papugi,kanarki,żółwie (ceny różne - zależy czy żółw lądowy czy wodny),rybki,psy,koty karmę dla zwierząt,wszelkiego rodzaju akcesoria.Wybór jest duży.Giełda odbywa się co wtorek od godz.16 (wstęp 5 zł)
Zyta

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Zyta »

A nie rano?
Darwin-ka
Posty: 19
Rejestracja: 4 mar 2006, o 09:06

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Darwin-ka »

To jest 20 minut od mojego domu, często tam bywam i jest na 100% od 16
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Agusia »

świetnie, w takim razie podjadę tam we wtorek
Agcia

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Agcia »

czy na giełdzie są prawdziwe rasowe psy czy jakieś tam podrabiane :)
piopio92

Koty

Post autor: piopio92 »

Cześc! Czy nie wiecie czasem czy na tej giełdzie zoologicznej w Krakowie moŻna nabyć koty? Czy jest ich duŻy wybór?
Proszę o odpowiedzi.
Pajak1922

Pinczer miniaturka

Post autor: Pajak1922 »

czy ktos moze sprawdzic czy mozna tam kupic pinczera miniaturke prosze o pomoc :(
Katka
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2007, o 10:28

A ja bym poprosiła o przysługę:)

Post autor: Katka »

Mam ogrmna prośbę czy ktoś przy okazji bycia na krakowskiej giełdzie zwierząt na ul. Balickiej mógłby sprawdzic i zorientowac sie w jakiej cenie sa American Pit bull terriery Byłabym ogromnie wdzięczna. Mam zamiar kupic takiego pupila i chce sie przygotowac finansowo:D Z góry dziekuje
slavek
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:22

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: slavek »

Witam ,ostatnio byłem na tej giełdzie i odnośnie sprzedawców żywego towaru - w 80 % byli to bardziej miłosnicy pieniędzy a nie zwierząt , zwierzęta były tak poupychane w klatkach że nie miały możliwosci ruchu.Co do psiaków ,to nie polecam zakupu w takim miejscu jak giełda,plac targowy itp.Psy często są sprzedawane w zbyt młodym wieku,często niedożywione ,kupując psa od handlarza daje się mu świadomość że jego suka nie jest tylko przyjacielem rodziny ale także maszynką do robienia pieniędzy.
Too-Tiki
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2009, o 19:50

Fretki

Post autor: Too-Tiki »

Czy na giełdzie przy ul.Balickiej są może fretki I w jakiej są cenie oraz w jakim stanie Z góry dzięki za info ! PS. W jakiej godzinie i w jakim dniu jest czynna giełda Pozdrawiam
Mia95
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2009, o 19:39

Re: Zwierzaki - giełda w Krakowie

Post autor: Mia95 »

Nie wiecie czy można na tej giedzie kupić kretoszczury
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości