ZOOTECHNIKA

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
Darwin-ka
Posty: 19
Rejestracja: 4 mar 2006, o 09:06

ZOOTECHNIKA

Post autor: Darwin-ka »

Czy jest ktoś kto studiuje zootechnikę na AR?Jeżeli tak to napiszcie jaktam jest ,jakie praktyki itp Będę wdzięczna za informacje bo mam zamiar się przenieśc a nie chcę wpaśc z deszczu pod rynnę
vasyl
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2006, o 13:26

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: vasyl »

SGGW
betty

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: betty »

studiuje na sggw w Warszawie -wydzial nauk o zwierzetach.

czesc Vasyl )
clover
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2007, o 13:38

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: clover »

AR Szczecin
myślałam, że będzie trochę łatwiej,ale cóż. trzeba się dużo uczyć. co do praktyk, to nie wiem jeszcze nic konkretnego, bo dopiero mam je zaczynać a i tak nie wiadomo czy będą. ogólnie to fajnie się tu studiuje, tylko kontakt ze zwierzętami jak się wydaje powinien być częsty a okazuje się,że jest go bardzo mało-jak nie wcale. pozdrawiam
magda
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2007, o 13:17

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: magda »

<heej, studiuje na 3 roku zootechniki, i mam pytanie czy jest mozliwosc polaczenia tych studiow z weterynaria?, tzn czy mozna po zootechnice byc weterynarzem, i jesli istnieje choc minimalna taka szansa to prosze napiszcie jaka
Mictlan
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2007, o 10:36

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Mictlan »

Z tego co mi wiadomo studenci Zootechniki mogą wyrobić sobie uprawnienia weterynarza.
Słyszałem, że takowe uprawnienia można zdobyć w Poznaniu i dalej się szkolić w danym kierunku.
Jak dowiem się czegoś więcej to na pewno się odezwę.
magda
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2007, o 13:17

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: magda »

hej dzieki za odpowiedz, naprawde super, no bo ja probuje sie dowiedziec czegokolwiek i nic konkretnego nikt mi nie umie odpowiedziec. jeszczce raz dziekuje i czekam na wiesci:)

[ Dodano: Sro Lut 07, 2007 11:58 ]
a ty moze przypadkiem tez studiujesz na AR Szczecin:)
Mictlan
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2007, o 10:36

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Mictlan »

Studiuję na AR Szczecin ]

Niestety informacje dotyczące możliwości kontynuowania nauki w kierunku zootechniki okazały sięnieświeże i z tego co wiem teraz możliwości takowego toku nauki nie ma.

Przykro mi.
magda
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2007, o 13:17

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: magda »

:,( szkooooda:(, no trudno dziekuje za wiadomosc, czyli bede zakichanym zootechnikiem bez przyszlosci:(-no ob co mona robic po tym kierunku.

[ Dodano: Pią Lut 09, 2007 11:09 ]
heh no to masz taka samawatpliwa? przyjemnosc studiowania tam gdzie ja:))
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Astacus »

Ja myślę nad Zoologią na SGGW, fajnie jest ?
Luuki
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2007, o 21:26

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Luuki »

Ja studiuje zootechnike na AR w Szczecinie, praktyki bede mieć dopiero teraz jakieś 4 tygodnie na wakacje, dokładnie sam nie wiem gdzie i co i jak z tymi praktykami, mam pewne obawy, mimo, że teoretyka w głowie praktyki jest bardzo mało, trzeba bedzie stawic czoło bydle i innym.
Mictlan
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2007, o 10:36

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Mictlan »

Z tego co się orientuję praktyki na zootechnice w przypadku weterynarii można odbywać dopiero na 3 roku.
To tak dla zainteresowanych, a do tego prawdopodobniej takowe praktyki (z tego co słyszałem) mogą trwać tylko tydzień.
mephala
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2007, o 09:57

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: mephala »

magda pisze:czy mozna po zootechnice byc weterynarzem, i jesli istnieje choc minimalna taka szansa to prosze napiszcie jaka
Jest taka pewna możliwość. pewna bo to zależy czy jesteś gotowa wyłożyć pieniądze Z wejściem Polski do Uni powstały W Opolu, Krakowie i Wodzisławie śląskim takie szkoły jak ESI Europejska Szkoła Integracji . Można tam zrobić technika weterynarii. Edukacja kończy się uzyskaniem dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. System nauczania jest zaoczny i obejmuje cztery semestry (dwa lata). za każdy miesiąc trzeba płacić 390zł.
Mam nadzieję że pomogłam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości