Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
dcopperfield
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2009, o 17:48

Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Post autor: dcopperfield »

Cześć!
Sorry, że zaśmiecam forum swoją indywidualną sprawą, ale mało z krzesła przed chwilą nie spadłem, kiedy dowiedziałem się, że na WUM w Wawie uzyskałem 206 pkt.
Jestem rocznik 78, już po jednych studiach i od dawna pracujący, ale medycyna od wielu lat była moim marzeniem.
No i w związku z tym pytanie - czy 206 starczy na wieczorowe, tzn. niestacjonarne płatne na Wydział Lekarski
Dzięki z góry za odpowiedź.
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Post autor: Frescoo »

206 pkt:O na 100% na wieczorowe starczy, może i nawet na dzienne
pzdr
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Post autor: dzoners »

Tzn zależy gdzie, do Olsztyna, Bydgoszczy i Szczecina może i na dzienne, ale do Wawy na 100% na dzienne nie, a na wieczorowe nie wiem jakie były progi, ale pewnie też nie za niskie /
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Post autor: Frescoo »

na wieczorowe na pewno starczy, uczelnia przyjmuje na nie jak tlyko może bo chce zarobic:)
Akemi
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2009, o 23:59

Re: Medycyna-wieczorowe-czy starczy?

Post autor: Akemi »

W zeszłym roku próg na niestacjonarny lekarski na WUMie był 210 punktów. I nie przyjmują kogo tylko mogą, limit w tamtym roku był 80 osób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości