Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
ines23
Posty: 10
Rejestracja: 28 cze 2009, o 14:52

Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: ines23 »

Hej Ludziska, czy ktoś sie znajdzie kto wie ze idzie na bank do Wrocka? Ktoś z Was juz szukal stacji/mieszkania? Fajnie by bylo dzielic chate ze studentem rowniez wety. Moze ktos ma ten sam problem?
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

Hej ja myślę, że się raczej dostane Co do lokum to raczej interesuje mnie akademik bo raczej taniej wyjdzie ines23 jesteś już pewna, że się dostaniesz? Ja mam nadzieję, że progi jakoś kosmicznie nie wzrosną, bo matura na pewno poszła w tym roku lepiej.
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Aquarius »

Jeśli próg w tamtym roku to 154 punkty i nie podniosą go o 22 punkty to - do zobaczenia:).

AnYya, Kraków moje strony. Mieszkam 40 km od Ciebie .
Megara
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2009, o 18:55

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Megara »

Ja mam 183 pkt więc raczej sie dostanę do Wro, ale nie wiem czy dostanie się także moja przyjaciółka i uzależniam się trochę od niej. Mam jednak nadzieję, że się spotkamy :)

Co do mieszkania, to ja sobie chyba znajdę jakiś pokój do wynajęcia, ale chcę w nim mieszkać sama (:
ines23
Posty: 10
Rejestracja: 28 cze 2009, o 14:52

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: ines23 »

Na pewno poszla lepiej. Moim celem sa studia platne, na dzienne sie niestety nie dostane. W zeszlym roku bylo wiecej miejsc niz osob chetnych, ktore spelnialy wymagania. chyba 80 osob przyjeli na 108 miejsc na platne. Mysle ze w tym roku nie bedzie trudniej tym bardziej ze sama tez nie bede na szarym koncu listy heheD i jestem sporo ponad prog zeszlego roku. AnYya a ty tez chcesz isc do Wrocka? czy nie wiesz gdzie pojdziesz? Ja juz powaznie szukam kogos na mieszkanieD

[ Dodano: |1 Lip 2009|, o 09:56 ]
Tez chce miec wlasny pokoj. Ale mozna wynajac mieszkanie np dwupokojowe i byc w nim z druga osoba. Wyjdzie w sumie taniej. Kto chetny?D
Ps. Progi przyjecia i chwlaenie sie tu punktami na innym poscieP
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: talagia »

No to ja rowniez staram sie dostac do Wrocławia Niestety nie mam tak wysokich wyników jak wy, ale jesli progi duzo nie skoczą to powinno wystarczyć

Tez mysle o miejscu w akademiku, zastanawiam sie czy mozna tam trzymac zwierzeta (tzn. nie chodzi mi oczywiscie o psy, ale cos mniej zauwazalnego )
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

ines23, jasne że do Wrocka, marzę o tym już bardzo długo. Współczuję, że nie uda Ci się na dziennych ale nie trać nadziei, w końcu w tym roku jest więcej miejsc na leku więc może będzie mniej kandydatów na wetke talagia, a o którym DS-ie myślisz jeśli już się nad tym zastanawiasz? Co do zwierzaków to ja mam koszatniczkę ale chyba za bardzo hałasuje i śmieci, bym mogła ją zabrać ze sobą
kkkkk
Posty: 98
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:01

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: kkkkk »

Ja również szukam jakiejś dziewczyny do pokoju we Wroclawiu ale to będziemy gadac konkretniej jak się wszyscy podostajemy
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: talagia »

AnYya nie mam pojecia nawet jakie sa A chce zabrać ze sobą 2 fretki i mam nadzieje, ze to bedzie możliwe.
ines23
Posty: 10
Rejestracja: 28 cze 2009, o 14:52

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: ines23 »

ja tam na platne sie dostane,:P taka glupia nie jestem zeby mnie nie chcieli nigdzie haha ludziska wiecej wiary D
Awatar użytkownika
kajanda
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:45

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: kajanda »

ja mam w sumie 178 pkt. Złozyłam też na medycyne pod wpływem rodziców. Licze że na wete dow rocka sie dostane z takim wynikiem to moje marzenie od dawna. Jelsi jednak dostane sie tez na medycyne to bede miala bardzo ciezki wybór.
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: keyraa »

kajanda pisze:ja mam w sumie 178 pkt. Złozyłam też na medycyne pod wpływem rodziców. Licze że na wete dow rocka sie dostane z takim wynikiem to moje marzenie od dawna. Jelsi jednak dostane sie tez na medycyne to bede miala bardzo ciezki wybór.
jestem w podobnej sytuacji co ty, mam 180 punktów.weterynaria to jest to, co bym chciała robić, ale po medycynie są większe perspektywy, większe zarobki, prestiż itp itd poza tym studia są łatwiejsze . sama nie wiem. nie czuję powołania do bycia lekarzem, ale w takiej sytuacji nie wiem co mam wybrać
kkkkk
Posty: 98
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:01

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: kkkkk »

mam dokładnie to samo. wybieram się na farmację, ale rodzice mnie namawiaja na medycynę. Z jednej strony to dobry zawód, ale z drugiej strony troche bym sie bała bycia lekarzem. Bez powołania to chyba nie ma co sie wybierac, nie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości