Czy nasz wygląd ma znaczenie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
antybiochem
Posty: 11
Rejestracja: 15 cze 2009, o 18:30

Re: Czy nasz wygląd ma znaczenie?

Post autor: antybiochem »

Kazdy tak mysli,dopoki nie spotka sie z SUMem.
Wiekszosc opinii na temat tej uczelni naprawde nie jest przesadzone.
I jak bardzo zdziwili sie w tamtym roku po pierwszych zajeciach ludzie z I roku -trzebab bylo to zobaczyc (choc naprawde,to szczerze im wspolczuje,bo slyszalam ze walkinp. z biologii byly straszne).
Ale oczywiscie,niektorzy maja sie swietnie- jedna osoba z mojego roku juz rozdaje miejsca na swoim oddziale",poniewaz tatus jest znanym prof.Oczywiscie wszyscy go w ostatnim terminie przepuszczaja.I od ludzi,ktorzy naprawde maja wiedze,a nie zaliczaja,wiem,ze takie sytuacje bola najbardziej.
wyplawek bialy
Posty: 17
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 13:12

Re: Czy nasz wygląd ma znaczenie?

Post autor: wyplawek bialy »

czy noszenie dresu rowniez nie jest mile widziane? czy moze to wplynas na moja reputacje wsrod nauczycieli akademickich? czy zdarzyło się że ktoś przez to nie zdał?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Czy nasz wygląd ma znaczenie?

Post autor: dzoners »

To nie jest tak, że oblejesz przez dres. Oblejesz bo dostaniesz wtedy takie pytanie, że nie odpowiesz

A tak na poważnie to popatrzcie jak się ubierają wykładowcy. Jak na luzie to ok, no ale chyba nie wparadujesz w dresie na wykład do kogoś, kto jest pod krawatem d
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości