Farmacja przemysłowa

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Farmacja przemysłowa

Post autor: keehl »

Biochemister pisze:Więcej pytań proszę i dokładniejszych, przecież prowadzę statystyki co, kto, jak, kiedy i za ile
Kto Cię tam wie, warto było spróbować
Biochemister pisze: 2)z tych co kojarzę , żadno z nich nie ma do tej pory doktoratu, a firma nie jest od kształcenia i nadawania stopni naukowych
Zdaję sobie z tego sprawę. Ale przeglądając oferty pracy dla farmaceutów/chemików (nie komentujcie tego, wiem że mam 18 lat i przede mną całe studia - to tak z ciekawości) zauważyłem, że taka np. Selvita z Krk pisze w ogłoszeniu (stanowisko chemik leków"), że jest możliwe robienie doktoratu w trakcie pracy (wiadomo, że nie w samej firmie). Zastanawiam się, czy może to być traktowane jako jakiś odpowiednik szkoleń/studiów podyplomowych - tylko bardziej obszerny, czasochłonny itp. (ale też bardziej rozwijający). W takiej branży miałoby chyba sens?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości