Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Witam Was wszytskich!
Postanowilam zalozyc nowy temat dla ludzi ktorzy dostali sie do zabrza na medycyne. (stome badz ratownictwo medyczne). Co sadzicie o tym, aby powoli zaczac sie integrowac. Mysle, ze byloby ajnie. Zapewne potem w pazdzirniku byloby nam latwiej i razniej na zajeciach. W koncu czeka Nas 6 lat wspolnego jakby nie bylo zycia i fajnie byloby miec zgrana ekipe. Piszcie skad jestescie? Na co sie dostaliscie i czy planujecie mieszkac wakademiku czy w mieszkaniu. Bedzie nam latwiej znalezsc wspollokatorow i wspolokatorki.

[ Dodano: |15 Lip 2009|, o 18:15 ]
Mam jeszcze jeden pomysl. Widzialam ze na naszej klasie na forum uczelni w katowicach studenci medycyny, ktorzy zostali przyjeci w tym roku do katowic zalozyli sobie temat integracji. Co myslicie o tym, aby zalozyc taki temat na forum uczelni w Zabrzu dla osob ktorzy dostali sie wlasnie na medycyne do zabra? Zapewne wiekszosc z was ma konto na anszej-klasie jak nie wszyscy. Czekam na propozycje. Pozdrawiam wszytskich serdecznie i witam przyszlym kolegow i kolezanki po fachu
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: dzoners »

Hej d
Ja jestem z Zabrza, wiec jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z samym miastem to służę pomocą
Z tego co widzę (byłem wczoraj i dziś przy dziekanatach) to zbiera nam się bardzo fajna ekipa
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Hey! I znowu sie spotykamy Fajnie ze napisale! Ja tez uwazam, ze tworzy nam sie bardzo fajna ekipy! Oby tak dalej! Ja bedzie Nas wiecej to warto byloby zorganizowac na zywca w Zabrzu jakies male spotkanko integracyjne.
Ciekawa jestem jak beda powstawaly grupy.
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: swirek »

jezeli dobrze pamietam to do 15 wrzesnia jest tzn. koncert zyczen czyli jezeli masz jakas przyjaciolke/przyjaciela , znajoma/znajomego to zglaszasz do dziekanatu i jestescie razem w grupie
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Dziekuje Ci bardzo za info Dobrze wiedziec Skad wlasciwie jestes? Tez medycyna? Pozdrawiam
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: hypnos »

licze, że ktoś kogo jeszcze nie ma na listach przyjetych (ale będzie ) (czytaj JA) też zostanie zaproszony na integrację^^
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: dzoners »

Znam tu trochę fajnych miejsc, w których można się zintegrować ]
Jeśli tylko będę w Zabrzu, to dawać znać d
Caterina171
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2009, o 15:15

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Caterina171 »

Jejku jak ja bym chciała już należeć do tak zacnego grona P Ale jeszcze muszę z tym zaczekać Oby niedługo! Tylko proszę się beze mnie nie integrować! Troszkę cierpliowści! Mam nadzieję, że ŚUM da mi tę niepowtarzalną szansę studiowania z Wami!
hypnos, takie wyrzutki pierwszolistowe jak My powinny się wspierać w tym stresie! P Wiesz punkty punktami, ale może najlepsze po prostu zostawiają sobie na koniec Tego się trzymajmy. Bez obrazy dla pozostałych! Wszystkim gratuluję!
maruda89
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:51

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: maruda89 »

Popieram ideę integracji D w prawdzie jeszcze się nie dostałam ale mam nadzieję że to wkrótce nastąpi
widzę,że ten temat był już wałkowany parę razy-więc sorry,że się powtarzamP
jeżeli jest 1 lista dla kato i zabrza to czy jeżeli składało się do zabrza to można zostać przydzielonym do katowic?
kumpel mi mówił,że w tamtym roku była 1 lista i pierwsze X osób było przydzielone do zabrza a reszta do katowic / to prawda?czy jakieś plotki P
kira
Posty: 121
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:42

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: kira »

wszystkie osoby z listy z Zabrza zostały w Zabrzu, a parę osób z końca listy katowickiej zostało przeniesionych do Zabrza. ale może stać się odwrotnie. wszystko zależy od ilości osób w tych 2 miastach.
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: swirek »

Klarrra pisze:Dziekuje Ci bardzo za info Dobrze wiedziec Skad wlasciwie jestes? Tez medycyna? Pozdrawiam
ja stoma
Klarrra
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2009, o 20:01

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Klarrra »

Hypnos nie martw się! Na pewno wszyscy sie zintegrujemy! Tak jak dzoners mówi szykuje nam sie fajna ekipa! I oby bylo tak przez 6 lat, a nie tylko na poczatku! Bo niestety roznie to bywa. Mysle ze mozna zorganizowac male spotkanko w Zabrzu tak kolo poludnia, zeby wszyscy dojechali Wszytsko jest do dogadania:) Poki co gratuluje tym c sie dostali i trzymam kciuki za tych ktorzy czekaja! Zobaczycie, ze wszyscy bedziemy sie razem swietnie bawic! (I hope so).
Garad
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2009, o 13:13

Re: Integracja- medycyna w Zabrzu !!

Post autor: Garad »

Na integracje pewnie przyjdzie jeszcze czas Jak narazie nie wszyscy sa pewni czy sie dostana. 3mam kciuki za was.

Z checia jednak wyskocze na jakies spotkanko organizacyjne, gdy bedzie nas juz wiecej.
Offtop: Czy was tez przerazily budynki uczelni?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości