Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Post autor: Anielka »

najlepszym rozwiązaniem jest w ogóle brak trzeciego przedmiotu. ale pewnie cmuj na to nie wpadnie, on nie chce poprawiaczy, on woli kosmiczne progi z matmą dla gimnazjalistów.

ps.byłabym osobiście za powrotem rozszerzonej fizyki, przynajmniej sprawdzała determinację kandydatów, jak ktoś chciał się dostać a nie lubił fizyki to musiał się nauczyć i już
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Post autor: Aszyn »

randomlogin, Jak masz PP to możesz iść pisać PR. Przynajmniej tak mi mówiono. Do tej pory było tak, że jeszcze jak jakiegoś przedmiotu nie zdawałeś (uznajmy, że nie zdawałem matmy) i chciałeś ja pisać rok po swojej maturze, to tylko na PR - też bzdura, ale ponoć dopuszczono w tym roku przedmioty nieobowiązkowe (czyli w sumie matma znowu nie, ale np. fizyka) do pisania na PP, ale tylko wtedy, jeśli ich nigdy wcześniej nie pisałeś. Ja pisałem fizę PR i jedyne co, to mogę iść sobie ją poprawiać.

Co do CM UJ. Coś mi nie pasuje, że tak szanująca się uczelnia wrzuciła podstawę. Powinna zostać na 3R i wówczas zeszłoroczni z fizyką R, jak i tegoroczni, którzy musieliby się nauczyć dokładnie tyle samo na medycynę co zeszłoroczni, mieli by takie same szanse na dostanie się. A skoro tak nie ma, to wzorem Łodzi, czy Olsztyna - PP x1, PR x2 i by się podstawczakom odechciało startować z matematyką P (co swoja drogą jest bzdurą jak mało która) - bo i tak jest obowiązkowa. Sam startuje z matmą R, ale jakbym nie miał możliwości, to bym spiął poślady i przysiadł do fizyki.
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Post autor: Anq007 »

Aszyn - jak nie wiadomo o co chodzi.
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Post autor: Aszyn »

.do tego już tez dawmo doszedlem. przeciez fortune sie zbije na tych wszystkich ktorzy maja po 260 pkt, a sie nie dostana bo prog bedzie kosmiczny.
Anq007
Posty: 134
Rejestracja: 16 mar 2010, o 19:15

Re: Rekrutacja 2010/2011- dla poprawiających maturę.

Post autor: Anq007 »

Aszyn pisze:.do tego już tez dawmo doszedlem. przeciez fortune sie zbije na tych wszystkich ktorzy maja po 260 pkt, a sie nie dostana bo prog bedzie kosmiczny.
dziś sobie z ciekawości liczyłam (biorąc pod uwagę, to co podali w jednej z gazet - ile osób jest na miejsce). a później dojdzie niestacjo
ale jednak sądzę, że mimo wszystko próg kosmiczny nie będzie - a to już się okaże za niedługo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości