Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

spider147258
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2009, o 11:09

Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: spider147258 »

Mam pytanie czy można nauczyć chodzić na smyczy starego psa mam kundla od tąd nigdy nie chodził na smyczy i wogle jak go wołam żeby przyszedł do domu to on nie chce a jak go biore na ręce żeby wprowadzić do domu to on piszczy ,że aż uszy pękają więc przez całe te 12 lat mój kundel
tylko siedzi w budzie jest smutny ma on też astme i pchły więc musze jakoś go wyrwać do weta też bardzo boi się wody jak chce go wykąpać to on chlapie i wariuje jak szalony MOŻNA GO JAKOŚ OSWOIĆ NAUCZYĆ BŁAGAM POMOCY! przepraszam że nie mam jego zdjęcia ale jak będe miał to dołącze obiecuje
edytad
Posty: 61
Rejestracja: 10 sty 2009, o 16:50

Re: Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: edytad »

Matko kochana, jak można przez 12 lat trzymać psa w budzie i doprowadzić do takiego stanu Jak najszybciej zadbaj o higienę psa i idź z nim do dobrego weta, a to że protestuje to nic dziwnego w jego położeniu. Ty też pewnie byś się bał, gdyby kąpano Cię raz na 12 lat. Powinno to być karane!
angelangie89
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 14:00

Re: Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: angelangie89 »

Karygodne
Byłeś już z nim u weterynarza? Co powiedział?
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: Tahtimittari »

Możesz zamówić u weterynarza wizytę domową. Oszczędzisz psu męczenia się z dotarciem tam, a koszt aż tak wielki nie jest.
Dexter_J

Re: Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: Dexter_J »

O matko.
Ty tego psa adoptowałeś niedawno czy trzymasz go od urodzenia"? Jak to drugie to sam jesteś sobie winny. Myślę, że tu pomógłby jakiś treser, musiałbyś zadzwonić do tresera i umówić się z nim, żeby do Ciebie przyjechał. On oceni i powie Ci czy da się coś z tym zrobić. Od razu mówię, że nie będzie to tanie.
Koniecznie zadbaj o jego zdrowie, jak już koleżanka wyżej napisała najlepiej zamów wizytę domową. Jeśli Cię na to nie stać czy coś jedź najpierw do weta sam, poproś o jakieś tabletki uspokajające (pewnie da Ci Sedalin), wróć podaj psu tabletki i za godzinę jedź z nim do weta (jak będą działać to będziesz widział, że jest śpiący i w ogóle bardzo uspokojony).
spider147258
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2009, o 11:09

Re: Czy można pomóc 12 letnemu kundelkowi ????

Post autor: spider147258 »

haha żartowałem temat zamknięty!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość