wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
asiur
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2009, o 19:33

wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: asiur »

hej
mam kilka pytania głownie do studentow stomatologii niestacjonarnej, oczywiscie jesli ktos posiada jakies cenne inf na ten temat czy innych kierunkow niest rowniez bylabym wdzieczna za wlaczenie sie do rozmowy

na poczatku ogolnie nakresle sytuacje w ktorej sie znalazłam, mianowiscie od dluzszego czasu myslalam o dostaniu sie na stom, niestety braknie mi tych kilku punktow ale nie mam zamiaru poddac sie bez walki(!) i w takim razie mam dwa wyjscia pierwsze bezpieczne ide na stac fizjoterapie (w lublinie), poprawiam biologie i jeszcze raz staruje na stom, jesli mi sie uda dostac to rzucam lub biore dziekanke na fizjo
drugie wyjscie bardziej hardcorowe i ryzykowne startuje w tym roku na niestacjonarna stome(w Białymstoku) i wrazie jakbym sie dostała decyduje sie na nia, rowniez poprawiam biol i w nastepnym roku probuje sie przeniesc na stac
z tego co sie dowiadywalam teoretycznie w bialytmstoku student trybu niestacjonarnego aby moc przeniesc sie na stac na II rok, musi spelnic jeden warunek, dostac sie jeszcze raz w tradycyjnej rekrutacji na dany kierunek i to wszytsko bez osiagania konkretnej sredniej czy z mozliwoscia zrobienia tego dopiero po IIroku a jak jest na prawde?moze ktos jest albo byłw podobnej sytuacji i jak sobie z tym poradził?moze na poczatku udzielaja informacji ze z przeniesieniem nie ma problemu a pozniej okazuje sie ze dokonanie tego nie jest wcale takie proste
interesuje mnie rowniez przebieg zajec dokladnie z tego co sie orientuje to studenci z niest sa wymieszani ze studentami ze stac, czy moze ktos doswiadczyl jakiegos innego traktowania ze strony kolegow, asystenotw, prowadzacych tylko dlatego ze sa na trybie niest
zastanawiam sie rowniez czy mozliwosc zaliczenia roku na takim ciezkim kierunku i poprawy matury jest fizycznie i psychicznie mozliwe(?)
bo nie ukrywajmy skoro taka osoba ma problem z dostanie msie to jak ona ma sie na takich studiach utrzymac?juz nie wspominajac o poprawie biol
a moze komus cos takiego sie udało i tym samym dokonał cudu a moze ktos zaryzykował i sie nie udało
moze sa osoby ktore po raz ktorys staraja sie dostac na stom bo koniecznie chca to studiowac i co w takiej sytuacji postanowili,a na co decyduja sie osoby w podobnej syt ktore w tym roku sie nie dostaly tam gdzie planowały


za wszelkie rady, wskazowki z wlasnych doswiadczen z gory dzieki
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: okipol4 »

asiur, ale żeś posta walnęła, że u hu hu. , normalnie mnie przebijasz, ale wcale się nie dziwie, też bym miała tyle pytań. Z tego co wiem to studenci stac są wymieszani z niestac i nikt tak naprawdę nie wiem, kto jest kto, no chyba, że się pochwalisz) Ja oczywiście doświadczeniem nie grzeszę, ale ludzie weźcie pomóżcie dziewczynie, a nie tylko włazicie i nic nie piszecie. Co to ma być
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: godivablues »

to wszystko przez to, że włażę ciągle tylko na 2 tematy i nic innego nie widzę . tak, stacjonarni mają zajęcia z niestacjonarnymi, więc program jest taki sam. z przeniesiem jest chyba tak, że albo trzeba dostać się w nowej rekrutacji albo trzeba mieć średnią powyżej 4,5 (myślę, że na każdej uczelni jest podobnie, to sa dane z Łodzi). co do poprawy matury. na pewno jest to wyzwanie, ale znam przypadki kiedy ludziom udało się poprawić jeden przedmiot
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: okipol4 »

godivablues, ja do Ciebie w ogóle nie mam pretensji moja droga, tylko tych ćwokundów co weszli i nic., a może studiują stomę . Hmmm, ciekawe czy ludzie, którzy są na drugim czy trzecim bywają na takim forum teraz.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: Padre Morf »

godivablues, w Białym na średnią nie patrzono - trzeba było jeszcze raz się dostać. No chyba, że ostatnio zmienili zasady ale nie sądzę.
asiur pisze: interesuje mnie rowniez przebieg zajec dokladnie z tego co sie orientuje to studenci z niest sa wymieszani ze studentami ze stac, czy moze ktos doswiadczyl jakiegos innego traktowania ze strony kolegow, asystenotw, prowadzacych tylko dlatego ze sa na trybie niest
na listach, które dostaje się z dziekanatu nie ma takiej informacji.
Informacja jest natomiast w indeksie (stempel stacjonarne/niestacjonarne).
Jedyne zajęcia gdzie ma to znaczenie to biofizyka jeśli trafi się na pana prof. M.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: godivablues »

Morfeusz, wreszcie ktoś lepiej doinformowany od nas
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: okipol4 »

Patrzcie jaką Król ma władzę. tylko powiedziałam, żeby coś napisać i ludzie piszą. :D:D o jeeee!
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: godivablues »

okipol4 królu a tak a propos wczoraj, wiem że nie miałaś pretensji
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: okipol4 »

godivablues, ja wiem, że wiedziałaś, ale ja to powiedziałam asekuracyjnie
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: wszelkie pytania i odpowiedzi o tryb niestacjonarny

Post autor: godivablues »

okipol4 asekuracja to podstawa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości