Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dcopperfield
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2009, o 17:48

Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Post autor: dcopperfield »

Na stronie w dokumencie terminarz jest info, że składanie aplikacji (nie dokumentów) na lekarskim ma trwać do 26 sierpnia, a na stomie do 24 lipca - ktoś się machnął, czy faktycznie jeszcze miesiąc stresu:)
Próbowałem się czegoś dowiedzieć w komisji rekrutacyjnej, ale powiedziano mi, że nie udzielają info ponad to co jest na stronie:(
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Post autor: a_niap »

Na niestacjonarne (lekarski) jest rekrutacja po zakonczeniu tej zwyklej+czas na rejestracje, ok. 27 sierpnia juz bedzie pierwsza lista, w zeszlym roku dokumenty zawozilo sie 2-3 wrzesnia
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Post autor: yagger »

"Przewidywany termin wstępnej kwalifikacji 15 września 2009 r. takie informacje są podane na stronie wumrekrutacjainformacje wydziałowych/oddziałowych komisji rekrutacyjnychwydziałowa komisja rekrutacyjna I wydziału lekarskiego. też wkurza mnie tak długi okres oczekiwania na wyniki:-/
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Post autor: a_niap »

Czyli jeszcze później niż w zeszłym roku
Akemi
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2009, o 23:59

Re: Kiedy będą wyniki na niestacjonarne lekarski?

Post autor: Akemi »

"Komisja Rekrutacyjna Oddziału Stomatologii informuje, że na mocy decyzji z dnia 22 lipca 2009 wypełnianie aplikacji kandydatów na studia niestacjonarne (wieczorowe) na kierunku lekarsko-dentystycznym będzie możliwe do dnia 24 lipca 2009 (piątek) do godziny 23:59:59. Od 25 lipca nie będzie możliwości zgłaszania chęci kandydowania na w/w studia."

Faktycznie już nie można składać aplikacji? Ma ktoś możliwość sprawdzenia tego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości