stoma w lublinie- integracja

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2008, o 11:00

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: kusia »

Lepiej nie kupujcie książek na razie. Lepiej pieniądze zostawić na przyszłe lata, bo książki z 1 roku nie przydadzą się wam w waszej pracy zawodowej, a w kolejnych latach możecie sobie kupić czysto stomatologiczne. a w naszej bibliotece jest wystarczająco książek.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

kusia pisze:Lepiej nie kupujcie książek na razie. Lepiej pieniądze zostawić na przyszłe lata, bo książki z 1 roku nie przydadzą się wam w waszej pracy zawodowej, a w kolejnych latach możecie sobie kupić czysto stomatologiczne. a w naszej bibliotece jest wystarczająco książek.
a mogłbyś mi powiedzieć czy na stomie potrzebna jest czaszka?
Flowery90
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2009, o 21:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: Flowery90 »

Ja większość ksiązek zamierzam wypożyczyć, a kupię na pewno atlas anatomiczny:) jaki polecacie? myslałam nad sobottą.
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Tez chce się już zintegrować:D Wow, ale bedzie fajnie:P A o ksiazkach moim zdaniem cwiczeniowcy i wykladowcy poinformuja nas na zajeciach i poleca ktore najlepsze) wtedy bedzie mozna szaleć z zakupem. A btw to szukam wspollokatorki do pokoju w akademiku:D Oczywiscie ze stomy:)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

no integracja fajny pomysł, można coś zorganizować we wrześniu tylko coś na mało
co do akademika to ja też tam zamierzam mieszkać więc się spotkamy:P ale mam już współlokatorke
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

hmm, no i spoko) akademik to dopiero klimat] to jak ktos nie ma wspollokatorki to pisac, bo fajnie byloby mieszkac z kims ze stomy)
moje gg: 6714288 pozdrawiam wszystkie przyszłe stomatolożki)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

miodzio89, a do którego DS składałaś podanie?
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

jeszcze nie skladalamP Zamierzam sie dostac z tego drugiego zbioru] tak czekam ze moze znajde jakas fajna wspollokatorke bo kompletnie nikogo nie znam:P i ze twedy zloze, no ale chyba nic z tego nie bedzie i pojde na zywiol, ja myslalam o ds 4 ale sama nie wiem
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

ahaa:P a nie boisz się że już nie będzie miejsc(odpukać:D)?
miodzio89
Posty: 16
Rejestracja: 4 sie 2009, o 12:18

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: miodzio89 »

Boje sie]
Ale ja sie dostalam 26 sierpnia a termin byl niby do 25] ale mysle ze nie bedzie tak zle, wkoncu po cos jest ten drugi termin)
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

a to rozumiem czemu dopiero na 2 termin liczysz) nie no w sumie dużo osób składa podanie awaryjne a potem tam nie mieszkają więc chyba szansa jest
poziomkakj
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 18:06

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: poziomkakj »

Dziewczyny mamy juz ten 11 wrzesnia, wiec wpadlam na pomysl, ze moze warto by bylo zerknac co nieco do np. Bochenka i chociaz poogladac, tylko nie orientuje sie zupelnie od czego zaczyna sie material u nas? od konczyny gornej jak na lekarskim, czy od czaszki?
Po drugie zalozylam to konto w bibliotece, a ze do lublina nie mam najblizej postanowilam, ze aktywuje to konto dopiero jak tam pojade juz na stale czyli pod koniec wrzesnia i tu pytanie, czy jak zamowie te ksiazki dopiero ok.28 wrzesnia to nie zabraknie ich? przeciez chyba nie ma az tyle tych ksiazek zeby starczylo dla kazdego studenta po 15
Po trzecie: macie juz te fartuchy czy czekacie juz do rozpoczecia i dopiero bedziecie kupowały?
jak cos wiecie to piszcie.pozdrawiam
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: stoma w lublinie- integracja

Post autor: dynamitka »

no to jeśli chodzi o mnie to tak: do Bochenka jak narazie nie zaglądałam nie wiem czy w ogóle zajrze, to zależy czy mi się będzie bardzo nudziło w ostatnich dniach wakacji czy nie i niestety nie mam pojęcia od czego zaczyna się nasz materiał, więc nie pomogę
co do biblioteki to obawiam się, że 28 września może coś tam jeszcze zostanie, ale raczej nie wiele pewnie tych najbardziej obleganych książek może już nie być, chociaż kto to wie ja pewnie pojadę dopiero 16-18 września więc też już może być kiepsko
no a jeśli chodzi o fartuchy to ja narazie zakupiłam ten anatomiczny, ale jeszcze paczka w drodze a jutro poszukam tego zwykłego fartuszka no i jak dobrze pójdzie to zostaną mi tylko te buty medyczne i będzie komplet
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości