medycyna tropikalna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
asia0007
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:39

medycyna tropikalna

Post autor: asia0007 »

Ostatnio obiło mi sie o uszy, ze istnieje taka specializacja jak MEDYCYNA TROPIKALNA. Czy to prawda Na jakich uczelniach Czy po takiej specializacji np. jezdzi sie po tropikalnych krajach i leczy jakies plemiona:PP Prosze, podzielcie sie ze mna wszystkim co na ten temat wiecie:) Z gory dziekuje za pomoc:)
Awatar użytkownika
cole
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2009, o 19:57

Re: medycyna tropikalna

Post autor: cole »

podejrzewam ze chodzi raczej o specjalizowanie sie w leczeniu chorob tropikalnych a nie koniecznie o jezdzenie po swiecie i leczenie plemion
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: medycyna tropikalna

Post autor: godziasia »

zgadzam się z cole. Jeśli się chce jechać leczyć dzikie plemiona, to chyba trzeba jechać na misję
jeśli się nie mylę, to nie ma osobnej specjalizacji medycyna tropikalna, a jedynie część specjalizacji medycyna transportu.

A w ogóle to głowę bym sobie dała uciąć, że gdzieś już widziałam taki (albo bardzo podobny) wątek na tym forum. Ale nie mogę go znaleźć, więc przyjmijmy że się jednak mylę
Ostatnio zmieniony 17 sie 2009, o 21:04 przez godziasia, łącznie zmieniany 1 raz.
asia0007
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:39

Re: medycyna tropikalna

Post autor: asia0007 »

Wyszukalam, ze ktos pisal w internecie, iz taka specializacja jest na AM w Gdansku i jak ktos ja wybierze to wyjezdza w tropiki, ale wydaje mi sie to dosc abstrakcyjne:P
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: medycyna tropikalna

Post autor: Padre Morf »

godziasia pisze:A w ogóle to głowę bym sobie dała uciąć, że gdzieś już widziałam taki (albo bardzo podobny) wątek na tym forum. Ale nie mogę go znaleźć, więc przyjmijmy że się jednak mylę
nie mylisz się, bo wątek był
Awatar użytkownika
cole
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2009, o 19:57

Re: medycyna tropikalna

Post autor: cole »

asia0007 pisze:z taka specializacja jest na AM w Gdansku i jak ktos ja wybierze to wyjezdza w tropiki
a specjalizacji nie wybiera sie po zdaniu LEP-u?
housedm
Posty: 9
Rejestracja: 8 sie 2009, o 19:40

Re: medycyna tropikalna

Post autor: housedm »

asia0007 pisze: Na jakich uczelniach
Sa tylko zajęcia z med tropikalnej na specce z med transportu
[quote=asia0007"]w Czy po takiej specializacji np. jezdzi sie po tropikalnych krajach i leczy jakies plemiona:PP [/quote]
Masz wyobraźnię xd jeśli się nie mylę to chodzi o leczenie typowo tropikalnych chorób, ale jeśli kręci Cię leczenie indian i innej maści mieszkańców dżungli to szukaj raczej sie załap do MSF(lekarze bez granic)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2009, o 16:31 przez housedm, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości