jak przytyc?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
vAdEr

jak przytyc?

Post autor: vAdEr »

tak jak w temacie. prosze o sposoby na przytycie. w moim przypadku codzienne jedzenie w mcdonaldsie nawet nie pomaga.co zrobic?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jak przytyc?

Post autor: Guru »

udac sie do dietetyka. nie ma co wzerac niezdrowej zywnosci.
zapewne poleci jedzenie z duza iloscia weglowodanow, conajmniej 5 duzych posilkow jedzonych regularnie. nie objadaj sie hamburgerami, szkoda zdrowia.
vader

Re: jak przytyc?

Post autor: vader »

problem polega na tym, ze po jednej zupce jestem pelny i nie moge dalej jesc.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

zrób sobie taki koktail i pij codzennie: troche kaszy mannej, płatki owsiane, płatki ryżowe, mleko w proszku, miód, maslanka, jogrut naturalny, 3 jaja na surowo, 2 banany, wszystko trzba zmiksowac w praporcjach takich aby dalo sie wypic. nie zaszkodzi do tego odwiedzic silownie raz w tygodniu i gwarantuje ci ze zauwazysz poprawe w budowie ciała
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: jak przytyc?

Post autor: Twincast »

Proponuje uprawianie sportów. Od tego też można przytyć, w końcu takanka mięśniowa też swoje waży Oprócz odpowiedniej wagi ma się też ładne ciało.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: jak przytyc?

Post autor: Vinci »

nie da sie znacznie przybrac na masie podczas treningu bez odpowiedniej diety
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

Jezu co za problem ja to bym wolała schudnąć. ale mam już własny sposób i nawet pomaga.Nie trzeba mi dietetyka heheh LOL
ka¶ka

Re: jak przytyc?

Post autor: ka¶ka »

a jaki to sposób? chętnie posłucham :D
ka¶ka

Re: jak przytyc?

Post autor: ka¶ka »

poczytam. :D
Lost
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:34

Re: jak przytyc?

Post autor: Lost »

Siema wszystkim jestem nowa na tym forum,mam nadzieję,że się zaklimatyzuje.keżeli chodzi o ten temat,to ja raczej bym wolała troszkę schudnąć:)pozdro
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

Witam Lost heheh na tym naszym forum.
a jeśli chodzi o sposób to jest prosty i każdy go zna
mało jeść,dużo sportu.polecam LOL
no i dużo owoców i warzyw. i woda mineralna. nic więcej nie robię a spodnie mi z tyłka ostatnio lecą i muszę się jakoś o nowe rozmiary postarać heheh
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: jak przytyc?

Post autor: Guru »

Rayne pisze:Jezu co za problem
zebys wiedziala ze duzy dla wielu osob trudniej jest przytyc niz dla innych schudnac.
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: jak przytyc?

Post autor: Rayne »

No to ja bym tak chciała się martwić jak tu przytyć zazdroszczę tym z dobrą przemianą materii heheh
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości