I WL 2009 :-)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

I WL 2009 :-)

Post autor: sasanka55 »

Hej,
postanowiłam założyć nowy temat dla I Wydziału Lekarskiego, bo o ile np. na gronie II WL już oddzielny temat ma, o tyle IWL jeszcze nigdzie się nie wyodrębnił. Wiem, że będziemy o wiele liczniejszą grupą, lecz po wstępnym zapoznaniu może jednak łatwiej będzie na uczelni znaleźć znajomą twarz ) możemy też zorganizować jakieś spotkanie pod koniec września.
Zapraszam do wpisywania się studentów I WL: tegorocznych nowych oraz już zakorzenionych )
ja idę na pierwszy rok i to przybywam z Krakowa, więc chętnie poznam chociaż część grupy ) pozdrawiam!
dariajot
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2009, o 08:21

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: dariajot »

Świetny pomysł z tym spotkaniem:) To kiedy i gdzie byśmy się spotkali? Ja pochodzę ze Stalowej Woli i też jestem na I roku na lekarskim
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: Anex »

Hej ja jestem z Ostrowca. Jestem oczywiście za spotkaniem. Kolega był niedawno w Warszawie załatwić sprawę z łaciną i dowiedział się, że jesteśmy w grupie 4. Ktoś już wie, w której grupie jest?
dariajot
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2009, o 08:21

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: dariajot »

Ja niestety nie wiem w której jestem grupie. A w jaki sposób można się tego dowiedzieć?
olaryb
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 08:14

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: olaryb »

Mi powiedziano, że w 8 ale podobno w dziekanacie mogą to jeszcze zmienić, a tam nie chcą udzielać żadnych informacji. Mogą to powiedzieć w Studium Języków Obcych.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: sasanka55 »

o, właśnie - skąd można się dowiedzieć do której grupy zostało się przydzielonym? Ja ciągle czekam na info odn. terminów tych trzydniowych warsztatów integracyjno-przystosowawczych. Do Chłapowa nie jadę bo nie było już miejsc jak chciałam się zapisać (
olaryb
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 08:14

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: olaryb »

W studium języków obcych
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: ~ruda »

a propos studium. gdzie zanosze swiadectwo, zeby miec lacine zaliczona?
olaryb
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 08:14

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: olaryb »

Właśnie tam. Do kierownika, o ile dobrze pamiętam pokój 137 i tam można zapytać też o grupę.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: a_niap »

dariajot pisze:Ja niestety nie wiem w której jestem grupie. A w jaki sposób można się tego dowiedzieć?
Na spotkaniu z rektorem przed rozpoczeciem roku bedą wywieszone listy
nitrobenzen
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2009, o 08:51

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: nitrobenzen »

czesc, ja jestem z Olsztyna i oczywiście pomysł spotkania pod koniec września mi odpowiada jak najbardziej Ten I WL jest jakiś nieaktywny, fakt, ale w końcu są wakacje, ja niestety nie będę na żadnym ze spotkań integracyjnych organizowanych odgórnie przez władze WUM-u. Ale szybko się zintegruje później, mam nadzieję ] Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: sasanka55 »

ktoś został, czy wszyscy w Chłapowie? P wiadomo może, ile będzie grup na naszym roczniku?
dariajot
Posty: 27
Rejestracja: 12 sie 2009, o 08:21

Re: I WL 2009 :-)

Post autor: dariajot »

Ja zostałam, bo też mnie nie ma ani w Chłapowie ani nie będzie na 3dniowej integracji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości