fizyka - punktacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ana09
Posty: 123
Rejestracja: 10 lut 2009, o 14:03

Re: fizyka - punktacja

Post autor: Ana09 »

W uchwale rekrutacyjnej WUMu jest napisane, ze w przypadku osob z rowna iloscia puktow dostanie sie ta osoba, ktora bedzie miala wiecej pkt z fizyki.
Jednak ktos ze znajomych powiedzial mi, ze w rektutacji sa brane pod uwage te osoby, ktore maja fiz zdana na min 80 %. Po drugie na gronie ludzie rozpisuja sie nt temat i twierdza, ze min trzeba bylo miec 82 % z fizy.
JAK W KONCU JEST? Nie wiem czy dobrze zrozumialam. Z tego wszystkiego wynika, ze liczy sie suma punktow. Czy ktos moglby to zweryfikowac?
bede wdzieczna za odp
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: fizyka - punktacja

Post autor: Halius »

Liczy się suma punktów, ale w przypadku osób z jednakową ilością punktów na dole listy, bierze się pod uwagę fizykę. Dlatego jeśli próg był np. 251 to osoba która miała 251 pkt w sumie, w tym 83% z fizyki dostała się, a osoba która też miała 251, ale z fizyki tylko 80% już nie. Jeżeli ktoś miał 252, to mógł mieć z fizyki i 60 i dostał się jak najbardziej.
Ana09
Posty: 123
Rejestracja: 10 lut 2009, o 14:03

Re: fizyka - punktacja

Post autor: Ana09 »

Dzieki!
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: fizyka - punktacja

Post autor: esprittt »

i ja mam jeszcze pytanie: to jest tak że 1 procent z rozszerzenia biologii i 1 procent podstawy fizyki liczy się tak samo, tak? hmm średnio to sprawiedliwe.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: fizyka - punktacja

Post autor: Gitarowa »

tak właśnie jest. Ale nie widzę w tym nic niesprawiedliwego- bo każdy musi zdać i fizykę i biologię przecież.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 6 gości