Medycyna sądowa

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Medycyna sądowa

Post autor: Rayne »

No to moi kochani mam coś dla tych z Was,którzy są zainteresowani autopsją. otóż mam zafajniasty link do filmiku. jedyna wada to j.angielski,który początkującym może sprawić pewne problemy,ale oglądnąć zawsze można.

czekam na ewentualne uwagi
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Vinci »

hehehe sylikonowe impanty
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Rayne »

no nie? wsadzili z powrotem i zadowoleni z życia
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Guru »

Znany filmik
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Rayne »

znany ale jaki fajny. choć zależy co się komu podoba.Ja to bym chciała robić w przyszłości,ale że się nie dostanę na medyka to idę na biotech
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Twincast »

Wiecie, z całym szacunkiem do Was, ale ja w autopsji nie widzę niczego zabawnego.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Guru »

Ludzie potrafia sie smiac ze wszystkiego
a autopsja jak wiele innych, nic szczegolnego.
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Twincast »

Guru pisze:Ludzie potrafia sie smiac ze wszystkiego
a autopsja jak wiele innych, nic szczegolnego.
Jak dla kogo. Może dla Ciebie to jest nic, ale dla mnie to jednak przeżycie. I nie chodzi tu o widok, ale o to, że chodzi o martwego człowiekia, dla którego mimo wszytsko trzeba mieć jakis szacunek.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Guru »

Może dla Ciebie to jest nic.
co do smiania sie nie pisalem o sobie. tylko ogolnie
biotechnolog
Posty: 154
Rejestracja: 12 kwie 2006, o 13:05

Re: Medycyna sądowa

Post autor: biotechnolog »

Autopsja to coś zupełnie normalnego, nie widzę w tym ani nic śmiesznego ani niezwykłego. Oglądnąłem z zainteresowaniem i muszę przyznać, że to bardzo ciekawy zawód- kryminolog. Respect dla tych, którzy podchodzą do tego jako do zjawiska mającego miejsce tysiące razy tygodniowo na świecie, respect dla kryminologów, respect dla Rayne za jej osobliwe zainteresowania, które przeplatają się z moimi.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Aniaww »

Widziałam z zainteresowaniem. Dla mnie był to pierwszy raz Ale nie czułam zniesmaczenia i obrzydzenia. W końcu to autopsja - coś naturalnego. Lekarz nie zrobił krzywdy tej kobiecie, wykonywał swoją pracę.

Twincast - o co chodzi z szacunkiem?
Lekarz -zimny chirurg okazuje szacunek dla zmarłych kiedy sumiennie i rzetelnie wykonuje swoją pracę. Nie musi głaskać po raczce zmarłej / zmarłego.
Marta
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2006, o 12:57

Re: Medycyna sądowa

Post autor: Marta »

zgadzam się z Anią. To też był mój pierwszy raz, na początku trochę się zdegustowałam, ale potem obejrzałam z zainteresowaniem
medyk s±dowy

Re: Medycyna sądowa

Post autor: medyk s±dowy »

Hmm, dla mnie jako medyka sądowego wasze komentarze są śmieszne. PrzecieŻ nikt z was nie ma pojęcia o czym pisze. Oglądanie sekcji zwłok na filmiku to cos innego niŻ oglądanie jej na zywo, lub jej wykonywanie. Dzieci, do piaskownicy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości