Mój Max mix jest chory

Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Iskra14 »

Mój też biegał po trzech dniach kuracji
Dexter_J

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Dexter_J »

A jej biega po 2 dniach i to nie kuracji tylko po 3 zastrzykach i nie piszczał z bólu, więc to na sto procent nie jest zapalenie korzonków nerwowych
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Iskra14 »

Heh, mój pies też miał jeden zastrzyk na dzień.
Dexter_J

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Dexter_J »

A jej dostał 2 czy tam 3 na raz i jeden na drugi dzień. Poza tym mówię, jeśli nie było silnej reakcji bólowej to na bank nie jest to.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Iskra14 »

No dobra odpuszczam pod warunkiem, że masz coś wspólnego z weterynarią i Twoje wypowiedzi są wiarygodne
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: Orchidea »

malgosi35 pisze: Wszystko dziś jest OK
Dostał drugi zastrzyk i się na mnie śmiertelnie obraził.
Biega, dokazuje.
Mam nadzieję że taki epizod już się nie powtórzy.
Dziękuję wszystki za wsparcie.

No mówiłam,że trochę poleży i wróci do zdrówka Tak jak było w przypadku mojego kota.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: talagia »

Dexter_J pisze:Jakby pies Małgorzaty miał zapalenie korzonków nerwowych to by nie mógł stać na nogach i z bólu by piszczał w niebo głosy, albo by stracił z bólu przytomność,
Oj te korzonki to widze moga niezle przyprawic psy o nerwy. A co z roznym progiem bólowym? Jeśli pies nie traci z bólu przytomnosci to oznacza, ze wcale go tak nie boli i jest zdrowy? Nie miales nigdy zapalenia korzonków? Nie mdleje sie wtedy raczej z bólu wiec nie panikujmy Jeden z moich poprzednich psow złamał noge i nie wył w niebogłosy itp, gdyby nie opuchlizna i przeczulica nogi, to watpie, ze dałby jakos szczegolnie znać.
Wiec warto podejsc na luzie do diagnozowania przez internet na podstawie czy boli w skali od 1 do 10

Skoro psiak buszował z kotem itp, to ja stawiam na przeciążenie łapki, ktore u tej rasy sa baardziej podatne na urazy (sa mniej proporcjonalne do reszty ciala i bardziej obciazone). Tymbardziej, ze nie pojawila sie goraczka czy inne objawy wskazujace na stan zapalny czy chorobowy, raczej lekki uraz miejscowy Wiec wszystko bedzie w porzadku, skoro widzisz poprawe po zastrzykach. Można wiedzieć co mu podawano?

Swoja droga wspominasz o tym, ze pies chorowal po kleszczach, mial stwierdzona Babeszjoze albo Borelioze? Objawem Boreliozy, ktory pojawia sie nawet po kilku latach jest sztywnosc stawów, bole miesniowe itp.

Wymiziaj go i niech wraca do zdrowia, zeby mogl dalej buszowac z kotem
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: malgosi35 »

Nie wiem co dostał - dokładnie. Prawdopodobnie B12 w zastrzyku bo wet uprzedzał że ten będzie bardzo bolesny.
Trudno się coś dowiedzieć od weta , który się spieszy.

MaX miał Babeszjoze po kleszczach.

Na łapkę to bym nawet nie zwróciła uwagi, gdyby nie niedowład tylnych nóg i pokładanie się. Nie czuł bólu, bo jak go boli to inaczej się zachowuje.
NUTTY22
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 22:36

Re: Mój Max mix jest chory

Post autor: NUTTY22 »

siema ma pyt . dostalam propozycje ze dostane grzywacza chinskiego tylko jest 1 problem bo ma 2 lata i boje sie ze bedzie tesknil z awlascicielem co mam zrobic ? ten piesek jest z hodowli gdzie jest duzo psow a jego pani nie ma czasu dla nich . wiec jakie jest wasze zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości