szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

jodla76
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 18:18

szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

Post autor: jodla76 »

witam,
Dziś rano dostałam ciekawy link od znajomego. Ktoś zna albo używa? Czytając i oglądając wideo wygląda niesamowicie!
Podobno taka szczotka wystarcza na kilka miesięcy i świetnie zapobiega powstawaniu płytki nazębnej

z gory dziękuję za opinię osób, które mialy z tym do czynienia!
Dexter_J

Re: szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

Post autor: Dexter_J »

Co do czyszczenia psu zębów to po co masz się męczyć szczoteczką? Lepiej kup płyn do higieny jamy ustnej dla psów i kotów Vetaqadent i dolewaj psu do codziennej porcji wody - woda ma wtedy dobry smak, ładnie pachnie, pies pijąc ją czyści sobie nie tylko zęby, ale i całą jamę ustną i ładnie pachnie mu z pyszczka. Dodatkowo dawaj mu specjalnie ciasteczka Eukanuby (koszt 20 gr za sztukę ) i masz gwarantowane zdrowie stomatologiczne psa.
jodla76
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 18:18

[Film] szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

Post autor: jodla76 »

trochę nie na temat ta odpowiedź, bo tą szczotką nie trzeba się męczyć - pies sam sobie czyści zęby! Cały bajer ma polegać na tym, ze to nie właściciel czyści psu, tylko pies bawiąc się tą szczotką, sam czyści zęby.

tutaj jest super pokazane:


ciekawa jestem, czy ktoś to stosował i jakie są opinie?
Dexter_J

Re: szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

Post autor: Dexter_J »

Opinia taka, że tak naprawdę to porządnie nie wyczyści psu zębów, lepiej robić tak jak napisałem wyżej. Jak coś się nie podoba to wypad.
Awatar użytkownika
olabar2323
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2009, o 19:37

Re: szczotka EasyBrush do czyszczenia zębów - kto zna?

Post autor: olabar2323 »

Hm. Z szczoteczką EasyBrush nie ma wysiłku, pies po prosu ją gryzie .
Mój zaś york stosuje płyny do jamy ustnej która zapobiega powstawianiu Hpd znanej jako dotkliwa choroba zębów psa , zależy tez jakiego masz psa podaj np, rasę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości