zadania maturalne

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
monialisa1
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2008, o 11:38

zadania maturalne

Post autor: monialisa1 »

Witam Wszystkich!

Czy ktoś z Was znalazł w necie stronkę, gdzie są wszystkie zadania maturalne (po prostu z matur, które już były), ale poukładane tematycznie?

Szukam i nie mogę znaleźć. Czegoś podobnego szukam również z chemii i fizyki, dlatego byłabym wdzięczna za pomoc.

Znalazłam zbiór zadań z chemii (wyd. Nowa Matura - zapraszam na stronę wyd., bardzo fajne książki Ale czy jest coś takiego z biologii?
lanka
Posty: 90
Rejestracja: 24 cze 2009, o 21:10

Re: zadania maturalne

Post autor: lanka »

ja osobiście polecam robienie całych arkuszy od samego początku nauki, nawet jeśli nie przerobiłaś/eś niektórych tematów. wszystko jest układane na jedno kopyto i trzeba się nauczyć typu prawidłowych odpowiedzi z klucza a i dzięki temu na maturze jak czegoś zapomnisz to będziesz mogła sobie dopasować odpowiedź z chemi poukładane zadania tematycznie to świetny pomysł, zbiór zadań Witowskiego tak ma bodajże, operon też. a z biologi operon.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: zadania maturalne

Post autor: Ranger »

Zgadzam się z przedmówcą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości