Kiedy rozsadzac cytryny?

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
orzech
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2006, o 13:37

Kiedy rozsadzac cytryny?

Post autor: orzech »

Witam! Zasadziłem kilka pestek cytryny(po 5 w doniczce) Teraz zaczely kiełkowac! Jako ze chce je sprzedac na znanej wszystkim aukcji Allegro chce wiedziec jaki musza byc wysokie zeby je rozsdzic bo nie chce zeby sie splataly ich korzenie a sadzonki sprzedaje sie pojedynczo a tez chce zeby mi sie przyjely!
Bartosz Jabłeck
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2006, o 21:23

Re: Kiedy rozsadzac cytryny?

Post autor: Bartosz Jabłeck »

Ja jak sadzę cytryny i inne cytrusy rozsadzam je jak mają dwa listki. Możesz w jednej doniczce trzymać nawet po trzy roślinki, ale nie wolno potem liczyć na rozsadę. Kiedy drzewko będzie dość duże możesz swoje cytrynki szczepić z gałązek jak np. benjaminki, fikusy i inne rośliny.
KWAPON

Re: Kiedy rozsadzac cytryny?

Post autor: KWAPON »

ORZECH raczej Ci sie nieuda sprzedaz siewek cytryny na allegro juz duŻo osób tak próbowało i im nie wychodziło poniewaz ludzie niechca czeakć 25 lat az im zakwitnie wolą kupić juz okaz kwitnący )
Marta
Posty: 45
Rejestracja: 16 lip 2006, o 12:57

Re: Kiedy rozsadzac cytryny?

Post autor: Marta »

Bartosz Jab&#x142eck pisze:Kiedy drzewko będzie dość duże możesz swoje cytrynki szczepić z gałązek jak np. benjaminki, fikusy i inne rośliny.
Jak wlasnie zaszczepić takie drzewko(pytam kolejny raz wybaczcie )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości