Hotel dla gryzoni i fretek w Łodzi pomóżcie

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Hotel dla gryzoni i fretek w Łodzi pomóżcie

Post autor: gloni »

Przeczytałam jakiś miesiąc temu w łódzkim ekspresie ilustrowanym iż w pobliżu ulicy Piotrkowskiej powstał hotel dla ptaków , gryzoni i fretek.
Nie podali ani adresu , ani telefonu.
Może ktoś o tym hoteliku słyszał i będzie mógł udzielić info na temat adresu.
Chciałabym przejść się tam i sprawdzić warunki i porozmawiać z właścicielami (opiekunami)
Może się kiedyś przydać taka instytucja , a dobrze wiedzieć kto co i jak.
W końcu swoje zwierze chciałabym ewentualnie zostawić w rękach osoby odpowiedzialnej i znającej się na rzeczy.

Proszę pomóżcie
koszatniczka
Posty: 18
Rejestracja: 31 maja 2006, o 18:46

Re: Hotel dla gryzoni i fretek w Łodzi pomóżcie

Post autor: koszatniczka »

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na ul. Kosodrzewiny 56 (gdzieś na widzewie, osiedle Janów, ulica biegnie równolegle do torów i Rokicińskiej) jest jakiś hotelik dla zwierząt (tel. (42) 6713449), ale nic więcej o nim nie wiem.
gloni
Posty: 30
Rejestracja: 13 cze 2006, o 18:13

Re: Hotel dla gryzoni i fretek w Łodzi pomóżcie

Post autor: gloni »

Ten o który mi chodzi jest gdzieś koło ul .Piotrkowskiej . Ale dzięki za info zadzwonię i dowiem się jakie zwierzaki tam można zostawiać , a jeśli tylko psy i koty to może będą znali tel. lub adres do tego o który mi chodzi
belka

Re: Hotel dla gryzoni i fretek w Łodzi pomóżcie

Post autor: belka »

ja mieszkam na kosodrzewiny kawalek odtego hotelu,moi rodzice znaja wlascicieli tego hoteliku,facet ma fajne psiaki,i fajne zajecie ma
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości