Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: zdzisław »

Grzybu123,
Ciężko mówić o problemach z robieniem specjalizacji bo na razie jeszcze nikt na dobrze jej nie rozpoczał. Dopiero co pierwsi rezydenci z rocznika 2008 zaczynają. O tym czy w wojsku da się rozpocząc specjalizację można rozmawiać dopiero mniej wiecej za rok.

Poza tym poborowych już nie ma to są osoby idące z przymusu do wojska (a teraz mamy przecie armię zawodową) .

Rzeczywiście do tej pory studenci wyższych lat nie mieli problemów z przepustkami, niektóry co mieszkali wczesniej w łodzi mogli na noc w domu spać (ale nie odrazu). Jednak nieoznacza to ze osoby, które zaczna od 1 roku będą miec tak samo. Należy o tym pamiętać, ze dotychczasowi podchorazowie byli trochę królikami doświadczalnymi wolno im było wiecej bo nikt tak naprawdę nie wiedział co z nimi zrobić.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

Ja się rzucam na propozycję MON jako że ze sprawnością u mnie nie najgorzej (wreszcie się na coś przyda ). Dzięki za odpowiedzi
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: Asillith »

Ja również spróbuje regularnie trenuję więc powinno być też nie najgorzej. Choć jeśli dostanę się gdzie indziej jeszcze w końcu to nie wybiorę tego. Nie lubię być od nikogo zależna.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

Ja na razie 20 zwykłych pompek wyciągam, do marca z 30 będzie na luzie, jeżeli w święta tylko .
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

A nie wiecie kiedy będą się odbywać testy w WSOWL Wrocław?
agniecha_99
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2009, o 13:26

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: agniecha_99 »

odnośnie tych pompek to poogladajcie filmiki jakies instruktazowe, bo poza sila duzo daje technika i wcale nie trzeba się tak nameczyc
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: Sephora »

agniecha_99 a gdzie takie filmiki mozna znaleźc ja właśnie nie mam chyba odpowiedniej techniki
agniecha_99
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2009, o 13:26

[Film] Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: agniecha_99 »


zobaczcie tutaj[/url] tak na szybko coś takiego udało mi się znaleźć, mam nadzieje że pomocne powodzenia w ćwiczeniach
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

Jak się robi męskie pompki, to takie na ławeczce to bułka z masłem
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: PalmaKokosowa »

mam pytanie, czy jak mam zamiar składać papiery na woj-lek, ale na ten, w którym umowę podpisuje się po 3 roku, to też na jakieś testy do 31 marca mam się zgłosić? czy to tylko w wypadku tych, co umowę od 1 roku podpisują?
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

Na testy zgłaszać się mają Ci, którzy od pierwszego roku będą skoszarowani. I teraz ja mam pytanie, wybieram się na ten od I roku, ale na stronie nie rekrutacji WSOWL, nie znalazłam jeszcze żadnych konkretnych informacji ani o rejestrowaniu się do naboru ani o terminach rozmów, testów . Ich tam nie ma, czy ja już wzrok tracę?
[h]
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2009, o 19:02

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: [h] »

Wogole szkoda mi niektorych osob ktore pisza ze nie wiedza co to jest pompka
MON sfinansował te miejsca dla osob, ktore swoja przyszłość chcą związać z wojskiem i jesli ktos sklada tam papiery to nie powinno byc takiej sytuacji ze jak dostanie sie potem do wawy to zabiera papiery i tylko niepotrzebnie blokuje miejsce, Czytajac wypowiedzi to czesc osob mysli ze akurat tu bedzie łatwiej i skoncze ta medycyne. Idąc na zwykłą medycyne masz sie tylko uczyc. Tu oprocz nauki musisz byc jeszcze zolnierzem. Nie pamietacie jak kiedys ludzie uciekali od wojska a teraz tak do niego ciagniecie Dla mnie to jest idelany kierunek ponieważ swoja przyszłość od zawsze wiązałem z wojskiem a kiedy pojawia sie możliwosc zrobienia tego juz od samego początku studiów to ja w to wchodze będąc świadomym pełni odpowiedzialnosci jaka sie z tym wiąże. Ty rowniez zanim podejmij decyzje to dobrze sie zastanow.

pozdrawiam

ps. czy ktos moze podac jakies konkrety dot tych testow sprawnosciowych ?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: Padre Morf »

ja w to wchodze będąc świadomym pełni odpowiedzialnosci jaka sie z tym wiąże.

z pracą w pipidowie bez specjalizacji włącznie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości