Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: fk89 »

To jest okrutne, że nie biorą ludzi z niemieckimJa nawet nie spojrzałam na języki, bo na innych uczelniach jest wszystko jedno czy się ma ang czy niem.a tutaj nagle zobaczyłam, że tylko i wyłącznie angielski.Nie ma żadnej drogi obejścia tego przepisu? Strasznie chciałam tam składać, o ironio w tym roku zdaję FCE z angielskiego i naprawdę nie mam z nim problemów, ale dlatego że wcześniej zaczęłam się uczyć niemieckiego, dlatego z niego zdawałam. Bo złożyć deklaracji maturalnej juz pewnie nie dam rady.(było do lutego ostateczna) Jest jeszcze jakieś wyjście? Help me!
skowronfurion
Posty: 51
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:01

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: skowronfurion »

chyba nie zapoznałaś się dokładnie z warunkami przyjęcia. język zdawany na maturze nie ma nic do tego. Test z angielskiego jest przy rekrutacji do wojska.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: PalmaKokosowa »

widocznie wojsko nie lubi szwabów
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: fk89 »

ale składając wniosek na te 60 miejsc dodatkowego wojskowego medycznego muszę mieć pisemny angielski czy może być niemiecki, czy w ogóle nie ma znaczenia?

pogubiłam się, proszę niech ktoś mi napisze, bo został tylko 1 dzien

Osobiscie dzwonilam do babki z rekrutacji i powiedziala, ze jesli nie zdawalam angielskiego, to nie moge sie rekrutowac na te 60 miejsc, więc o czym mówisz, Ty który pisałeś o tym, że języki nie mają znaczenia
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: fk89 »

Juz zauwazylam swoj blad, dzięki skowronfurion:)
Awatar użytkownika
Basicz
Posty: 78
Rejestracja: 9 mar 2008, o 20:00

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: Basicz »

A tak w ogóle to gdzie jest napisane coś na temat angielskiego, bo chyba musiałam to gdzieś przeoczyć. To chodziło tylko o ten kwestionariusz osobowy?
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: fk89 »

o angielskim w przypadku medycyny nie bylo nic napisane, tylko mi sie pomylily zakladki i zamiast studia medyczne czytalam wymagania dla zakladki studia wojskowe,a tam maja only english.
pozdr
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: biolga »

Czy ja dobrze rozumiem, czy ten test sprawnościowy to jest tylko po to, żeby go zaliczyć?
Awatar użytkownika
yen
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2009, o 10:57

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: yen »

też tak myślałam na początku, ale w regulaminie jest napisane, że ma to charakter konkursowy, no i po coś te tabele z punktami w końcu są, więc test sprawnościowy musi mieć znaczenie w rekrutacji. tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: agape »

tylko po to co by go zaliczyć i mieć
a jak już go zaliczysz to wtedy liczy się tylko matura
Ramzey
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2008, o 14:40

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: Ramzey »

Za test sprawnościowy można otrzymać 100 pkt.
Za rozmowę można otrzymać 50pkt.
Za matury można otrzymać 600pkt.
W sumie wychodzi 750 pkt.
Wniosek jest taki, że test sprawnościowy jak najbardziej decyduje o tym czy dostaniesz się na woj-lek (można z niego uzyskać 13,3% pkt). Wszystko jest napisane na stronie uniwerku.
olga705
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2010, o 14:32

Re: Zmiany w naborze na wojskowo lekarski

Post autor: olga705 »

Czy płaskostopie, krzywy kręgosłup, alergie wykluczają kandydata podczas badania lekarskiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości