Najbrzydszy pies świata 2006

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Iwus »

1.jpg
1.jpg (4.11 KiB) Przejrzano 727 razy
W tym roku ów zaszczytny tytuł przypadł w udziale psu o imieniu Archie

Za niebanalny wygląd psa właściciele otrzymali tysiąc dolarów nagrody, a ich pupil miskę pełną psich przysmaków.

Co sądzicie o takich konkursach?
olgap5
Posty: 37
Rejestracja: 14 cze 2006, o 17:22

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: olgap5 »

Niech się lepiej zajmą tym co trzeba. Uwielbiam zwierzeta i sama mam pieska. Ale po prostu dostaję szału jak słysze, że ktos chodzi z pupilkiem do salonu strzyc go albo na sesje do psychoterapeuty (to tez sie zdazyło). Ludziom sie nudzi
lynxlynx
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2005, o 00:00

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: lynxlynx »

te wszystkie konkursy piękności i brzydoty, to ludzkie wartościowanie. a przyroda nie wartościuje, ona dobiera co dobre, a co złe. a na debili z wypindrzonymi pupilami rady nie ma
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Rayne »

Według mnie nie powinno być konkursów brzydoty Ten piesek też na pewno ma w sobie coś pięknego.Czemu ludzie oceniają tylko ciało
Dygusia:)

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Dygusia:) »

Dla mnie jest to poprostu nie do zniesienia!W ogóle ten konkurs jest niewypałem :roll: .Jak moŻna krzywdzić te psy?Ostatnio oglądałam naTube filmik o tej całej wystawie.Poprostu Ci Amerykanie nie mają co robić!Jak shar-pei,buldog,czy chiński grzywacz moŻe być brzydki jeŻeli taka jest rasa?Nie zrozumiem tych ludzi,a mi jest przykro,Że wszyscy tak to olewają :( .MoŻe i jest to fajna zabawa,ale dla tych przestraszonych psów na pewno nie jest.Poprostu paranoja :( . :mrgreen:
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Rayne »

Poza tym wydaje mi się to nieetyczne.Ja nigdy nie potrafiłabym powiedzieć,że mój pies jest brzydki.Owszem,jest kundlem i to z odzysku,także nie ma tak imponującego wizerunku,ale dla mnie jest najpiękniejszy ze wszystkich psów wystawowych,bo po prostu go kocham.Nie ma psów brzydkich.Są tylko zaniedbane i niekochane.Bo jak wytłumaczyć właścicieli,którzy zgłaszają swoich milusińskich na takie konkursy brzydoty?Nie kochają psów,tylko hodują je dla pieniędzy
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Gosiaczek »

Pokochałabym tego zwierzaczka. Nie liczy się wyglad.
A sam konkurs uwazam za głupi.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Robin »

biedny pies wystawiony na posmiewisko znudzonych zyciem glupich ludzi.
andrewmis
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2006, o 20:32

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: andrewmis »

HYH.
Po prostu,ludzie robią takie rzeczy, ponieważ nie widza w tym nic niestosownego.
Wiadomo jednak, że co podoba się jednemu, inny odrzuca to na wstępie. Mi osobiście podobają się wystawy psów (ale bez przesady):
olgap5 pisze:Niech się lepiej zajmą tym co trzeba. Uwielbiam zwierzeta i sama mam pieska. Ale po prostu dostaję szału jak słysze, że ktos chodzi z pupilkiem do salonu strzyc go albo na sesje do psychoterapeuty (to tez sie zdazyło). Ludziom sie nudzi
i takiego czegoś również nie znoszę. Moi znajomi mają hodowlę psów rasowych, pieski są (jak dla mnie)normalne i nie potrzeba wiele, aby pieski zdobywały nagrody. Do szczęścia wystarczy dobra tresura, jedzonko, czasami szczotkowanie i kąpiel.
A wystawianie psów lub innych zwierząt, przystrzyrzonych w nienaturalne kształty. to przesada i tylko ujmuje ich urokowi.
Pozdo
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: malwka »

no niestety. Ja nie rozumie tego, jak właściciel tego psa mógł zgłosić go do tego konkursu? Czy to nie jest sprzeczne z jego uczuciami (o ile jakimiś daży tego bidulka)
Jynx

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Jynx »

Witam
Ten piesek ma wygląd hieny, wniosek prosty, ludzie (co niektórzy) nie lubią hien.

koko

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: koko »

nawet ładny ten pies chciała bym mieć takiego :oops:
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Aniaww »

Ten piesek nie przypomina mi hieny. A akurat lubię nawet tamte zwierzaki. Ale one mają futro i proste zęby - widziałam kiedyś więcej jego fotek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości