Akademiki UP Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kofeina
Posty: 65
Rejestracja: 7 lis 2009, o 22:10

Akademiki UP Wrocław

Post autor: kofeina »

Hehmam pytanie: jak od wewnątrz wyglądają pokoje w domach studenckich przeznaczonych dla wydziału weterynarii? Kto odważy się wstawić zdjęcie swojego pokoju ? Kieruje mną czysta ludzka ciekawość
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: AnYya »

Ja mieszkam w Talizmanie, pokoje są 3osobowe, białe ściany 3 nawet wygodne łóżka, reszta mebli różnie w zależności na co się trafi-u mnie 2 duże metalowe szafy, ładne drewniane szafki nad łóżkami, prosty stół i krzesła + biurko. Podłoga drewniana, blaty i szafki kuchenne (bez zlewu czy umywalki), lodówka i dość duże okna. W sumie to tyle nic wyszukanego ale ja nie narzekam, może nie ma za dużo miejsca ale dla mnie jest w sam raz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Korczaszko »

AnYya, a ja mam większy pokójtak ~20m2 (3osobowy), wyposażenie podobne, jeszcze te metalowe półki i dwie szafki małe metalowe
idzie się do wszystkiego przyzwyczaić, całe wakacje przed tym rokiem mieszkałam sama w średnim mieszkaniu (ok 40-50 m2) a teraz jakoś sobie radzę żyć na kupie w ogóle fajne są akademiki D
zdjęcia nie dam to tylko przerazi
łazienki (w każdej 2xwc i 2x prysznic i 5-6umywalek) i kuchnie 2 na korytarz (2 kuchenki) ja chyba chodzę się myć w dziwnych porach, bo jeszcze nigdy nie widziałam kolejki

minusem talizmana są sąsiedzi (a właściwie sąsiadki) którym przeszkadza każdy szmer.
Mania_mrr
Posty: 22
Rejestracja: 25 paź 2008, o 17:29

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Mania_mrr »

A mi pani przy składaniu papierów powiedziała, że dla nas (nie wiem, czy chodziło jej tylko o pierwszy rok weterynarii, ale na to wygląda) jest wyznaczony akademik, jednak nie chciała nic więcej dodać. Czy to o Talizman właśnie chodzi?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Korczaszko »

nie ma wyznaczonego, w podaniu się wpisuje jaki interesuje i często one na jakiś nagabują, w tym roku dużo osób się wyprowadziło z talizmana to może na niego nagabują D
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: markuss91 »

ja złożyłem podanie do Arki, jakby ktoś miał ochotę na wspólny pokoik ze mną to możemy się zgadać):P
zgroza
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2010, o 11:42

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: zgroza »

ja chyba tez do Arki bede skladac. trudno dostac tam miejscowke?
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: markuss91 »

jak ja się zapisywałem (początek lipca) to było jeszcze duużo wolnych miejsc]
pieprzziolowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2010, o 10:17

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: pieprzziolowy »

Jak składałam papiery w poniedziałek (26 lipca) to pani powiedziała, że lista żeńska się skończyła i że mam dzwonić do nich po 20 sierpnia.

Ja w formularzu wpisałam Labirynt", ale od biedy mogę iść do innego.
zgroza
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2010, o 11:42

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: zgroza »

no to kiepsko, bo ja jestem niestacjonarna, czyli rozpatrywana dopiero w drugiej turze. a istnieje w ogóle wersja koedukacyjna w razie czego?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Korczaszko »

pokój koedukacyjny? tylko małżeński a nieoficjalnie można znaleźć inną parę i się z nią zamienić, ale potem jedna osoba może mieć problem z dostawaniem swojego klucza na portierni
Mania_mrr
Posty: 22
Rejestracja: 25 paź 2008, o 17:29

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Mania_mrr »

Jak ja byłam, to też już miejsc dla kobiet nie było/ A co do dzwonienia po 20 sierpnia, to trochę tego nie rozumiem, bo skoro opłatę do 31 trzeba złożyć, to skąd oni mogą wiedzieć wcześniej, kto się już wycofał. Chciałam do Arki iść, ale ostatecznie dowolny napisałam. I nie wiem, czy szukać stancji teraz. Jak to wygląda z tymi rezygnującymi?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademiki UP Wrocław

Post autor: Korczaszko »

czasem ludzie są tak dobrzy i łaskawi, że dzwonią, że nie będą jednak mieszkać i wolne miejsca robią się wcześniej

do tej pory dostać miejsce to nie był problem jedynie może być ciężko z labiryntem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość