Prosektorium na farmacji

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Prosektorium na farmacji

Post autor: Madja »

Słyszałam, że na farmacji są zajęcia w prosektorium. Na czym one dokładnie polegają? Jak długo trwają? Na czym polega egzamin?
Dla mnie to jest tragedia! Już chyba po pierwszych zajęciach to ja będę służyła jako preparat, bo tego nie zniosę!
wlasnie ten

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: wlasnie ten »

Robii się KogelMogel z Oczu, mózgu i wątroby, to taki Egzamin zaliczeniowy doprawiasz szczyptą soli ciu pieprzu majeranek i kminek do smaku czasem dodajemy gałke muszkatową. :D
Kto Ci takich CIEKAWO¦ICi naopowiadał, ze tam są zajęcia w prosektorium no chyba, Żeby zobaczyć jak wygląda formalina
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Madja »

Studiujesz/studiowałeś farmację?
marisa

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: marisa »

Mam nadzieje ze nie ma zajec w prosektorium bo bym tego nie przezyla.
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Madja »

O tym prosektorium na farmacji słyszałam mnóstwo razy
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Vinci »

Własnie przejrzałem program zajęc dla framacjii i nie ma tam ani słowa o prosektorium, wierc badz spokojna
wlasnie ten

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: wlasnie ten »

chyba chcieli Cie nastraszyć poprostu ) hehe
z Prosektorium tak jak mówiłem będzięsz miała Formaline )
Student

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Student »

Czy Wy wszyscy w ogóle mieliście jakąkolwiek stycznośc z Farmacją? :D Ja studiuję w Poznaniu i obecnie jestem na 2 roku Farmacji. Na 1 roku BY£Y zajęcia w prosektorium. LeŻał sobie taki truposzek na stole (bardzo stary, cuchnący formaliną) studenci w okół niego i baba omawiająca poszczególne części ciała. Były teŻ wykłady pewnej miłej pani która juŻ na poczatku oznajmiła na Żenie lubi Farmaceutów.

Egzaminu nie było końcowego tylko poszczególne kolokwia składały się na całościowe zaliczenie. Poziom trudności - łatwy!
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Gosiaczek »

Student pisze: Leżał sobie taki truposzek na stole (bardzo stary, cuchnący formaliną) studenci w okół niego i baba omawiająca poszczególne części ciała. Były też wykłady pewnej miłej pani która już na poczatku oznajmiła na żenie lubi Farmaceutów.

musieliście go dotykac?
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: rabbit »

Student pisze:Ja studiuję w Poznaniu
wkońcu ktoś z dobrej akademi =D orientujesz się może,ile trzeba pkt zyskać żeby się dostać ?
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: żabka »

w tym roku jak na razie prog jest 156/200 nie wiem czy jeszcze moze sie zmienic ale nawet jesli to nie duzo. W tamtym chyba 149,5/210. A to jaki jest prog oczywiscie zalezy jak ludzie maturke napisza
Madja
Posty: 106
Rejestracja: 8 mar 2006, o 14:55

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: Madja »

&#x17Cabka pisze:w tym roku jak na razie prog jest 156/200
W tym oku było 164 pkt! (ja się dostałam huurrraa! )
A w sprawie prosektorium wypytałam się studentów IV roku. Rzeczywiście polega tylko na patrzeniu. I to nawet, jak ktoś nie mogł, to po prostu udawał, że patrzy. Jestem więc spokojna

A więc Studencie - Do zobaczenia!
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Prosektorium na farmacji

Post autor: żabka »

Madja byla juz druga lista. Na drugiej ostatnie osoby maja 156 i jakas tam srednia (powyzej 5 w kazdym razie)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości