Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
paweljp1
Posty: 53
Rejestracja: 16 paź 2009, o 18:17

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: paweljp1 »

w lubelskim też był laptop, cyfrówki i coś jeszcze a ja za 5 mijesce dostałem radiomagnetofon
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: Molcia »

No ja liczę, że już wysłali chociaż jakiś dyplomik do szkoły, to po feriach tym się pocieszę. Pisałam do KGOB i odpisali, że zasada jest ogólnie taka, że laureatami wojewódzkiego interesują się uczelnie lokalne". Zawsze jakieś pocieszenie, chociaż w Bydgoszczy nie ma Stomy

No nic, najwyższy czas zakuwać tą chemię, bo biologia to myślę, że dobrze mi pójdzie.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: formica »

No na AM/UM to finalista centralki nie wystarcza poza Lublinem i ŚUMem a na CMUJ to tylko laureatów miejsc 1-5 przyjmują poza kolejnością. Uczelnie regionalne mają to generalnie w dupie We Wro chyba nawet na bio trzeba było być finalistą, choć dostać się raczej łatwo. KGOB chyba nie do końca jest świadom informacji, które udziela na ten temat.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: Molcia »

To w tym momencie naprawdę nic to nie daje oprócz 6 z biologii. fajnie. Napisałam maila do CM - ciekawe co odpiszą
Wiecie, tonący brzytwy się chwyta dlatego tak to przeżywam wszystko. Ale muszę się wziąć w garść, bo już luty prawie.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: formica »

Spoko rozumiem, zwłaszcza jak niewiele brakuje. Dasz czadu na maturze!
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: temarihermiona »

Pewnie, że dasz czadu na maturze

Co do UJ, to od tego roku chyba nie jest tak optymistycznie.Patrzyłam na zasady rekrutacji (nie wiem, czy na ten czy na przyszły rok) i było napisane, że na lekarski laureaci nie mają żadnych preferencji (poza 100% z matury, bo tego im nikt nie odbierze.)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Laureatka wojewódzkiego - jakie kierunki są "otwarte"?

Post autor: Medycyna Lwów »

laureaci olimpiad tak czy owak zawsze świetnie piszą maturę i spokojnie, bez żadnych przywilejów dostają się na uczelnie, wiec nie ma znaczenia czy ich przyjmą od razu dając max pkt czy dostaną się normalnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości