czy dam radę?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: czy dam radę?

Post autor: Korczaszko »

raz byłam na patomorfie, ale to było w poniedziałek a pies był z piątku-soboty, nie śmierdział jeszcze ale już miał inny zapaszek - ale za to jaki był ładny
no i raz dali nam świeżą głowę konia, trochę ją męczyliśmy. strasznie waliła x.x
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: czy dam radę?

Post autor: Tahtimittari »

Z pato strasznie wali, też raz tam byłam coś zanieść x.x
Jestem wrażliwa na zapachy tego typu, ale nie jest to coś, czego bym nie zniosła, tylko mnie po prostu drażni.
Po prosektorium to muszę pod prysznic wskoczyć, bo czuję zapaszki, które na mnie przesiąknęły. I nie wyobrażam sobie tak, jak niektórzy mieć ten sam fartuch co na prosektorium na resztę zajęć, mi to przeszkadza. Ale dla sporej liczby studentów jest raczej normalne.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: czy dam radę?

Post autor: Korczaszko »

Mi to średnio przeszkadzało ale miałam 2, tylko jeśli w ciągu dnia miałam inne fartuchowe zajęcia to nie chciało mi się wozić obydwóch
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: czy dam radę?

Post autor: talagia »

Ja mam jeden do wszystkiego i tylko w zaleznosci od pogody zabieram z domu krotki albo dlugi fartuch. Ale mimo to, latam caly czas w prosektoryjnym i u mnie wszyscy tak robia
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: czy dam radę?

Post autor: Tahtimittari »

ja nie mogę znieść prosektoryjnego i mogę nosić i dwa fartuchy, albo i trzy, bo na kliniki też mam inny x.x
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: czy dam radę?

Post autor: Korczaszko »

ja swój prałam raz na 2-3 miesiące i prawie wcale nie czułam jego zapachu a na zapachy jestem wrażliwa

dziwna jesteś nawet mięso rzuciłaś, a te psy są takie apetyczne

ostatnio zrobili nam sekcje kury a ja byłam bez śniadania, a ona miała takie śliczne piersi. no i jajeczka na jajeczniczkę. chyba będę psychopatycznym wetem chcącym zjadać swoich pacjentów x.x
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: czy dam radę?

Post autor: talagia »

Korczaszko, oj nie tylko ty tak masz. Ja koncze anatomie o 14, wiec pora obiadowa i wszedzie widze tylko mieso na klopsy w sosie
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: czy dam radę?

Post autor: Tahtimittari »

Będziesz zjadać psy ze SPA?:gt

ja nie jestem dziwna dr H. ostatnio mówił, że on przez zajęcia w rzeźni przestał jeść parówki d
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: czy dam radę?

Post autor: Korczaszko »

oj bo parówki są robione ze świństw każdy to wie, ale nie zdziwię się jak dopiero widok tego z czego są zrobione mnie obrzydzi mam jeszcze 1,5roku z parówkami
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: czy dam radę?

Post autor: Tahtimittari »

Parówki to i ja lubię, one są z papieru
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: czy dam radę?

Post autor: David »

Taa. A później się obudziliśmy i żyliśmy długo i szczęsliwie.

Rozpocznijmy kult Wielkiego Morlina i Parówkowego Dżordża .

Mniam.

P.S.: Parówki jem codziennie na śniadanie- nawet żyje, mam się całkiem dobrze i nie świece w nocy.
lykorz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: czy dam radę?

Post autor: Korczaszko »

ale dlaczego miałbyś świecić :p
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: czy dam radę?

Post autor: David »

Po tym co pisze w sieci, zastanawiałem się, czy nie są robione w miejscowości na Cz. w państwie na U. W Czarnobylu wszak wiosna! Trawka się czerwieni i ptaszki wesoło podszczekują!

Jak to mówią. Różne są przypadki, że się nie ma i matki. U nas kobitka na widok jąderek widziała cynadelki. Ekstra.

Stódia óczom i wyhofóją wszak. Nie ma co. Ekstaza większa niż samogwałt.
lykorz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość