Dietetyka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kinga88
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2006, o 15:44

Dietetyka

Post autor: kinga88 »

chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj na forum jakaś osoba studiująca dietetykę. Wiele informacji przeglądałam w internecie ale nie wiem do końca jak to jest naprawdę na tego rodzaju studiów. Także zapraszam do wypowiedzi
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Dietetyka

Post autor: żabka »

studia nie naleza do trudnych. Jezeli chodzi o to czy sa ciekawe to zalezy co kogo ineteresuje. Uczy sie glownie o zywieniu osob chorych, sportowcow, dzieci, ludzi starszych etc. co nie jest chyba odkryciem Oczywisice ze wzgledu na to ze kierunek jest na am sa takie przedmoity jak anatomia czy fizjologia, ale nie tak dokladnie jak na lekarskim. Prace w zawodzie znalesc raczej trudno, a jesli juz to nie jest ona rewelacyjnie platna. Napisze od razu zeby nie bylo, NIE studiuje dietetyki, ale mam znajomych na tym kierunku i po tym kierunku)
kasik

Re: Dietetyka

Post autor: kasik »

po tym jak nie dostałam sie na lekarski to chciałam składać papiery na dietetyke ale mi wszyscy to odradzali , odradzali i tak w końcu obrzydzili , Że nie złoŻyłam tam papierów
złoŻyłam na bardziej renomowany kierunek - gdzie jak na razie sie nie dostałam ale to była I tura i wiele osób wycofało papiery
na dietetyke w sumie prosto sie dostać , bo jak bym tam złozyła ( mówie o AM w Warszawie - bo tam chciałam składać i sprawdzałam ile było pkt , Żeby sie dostać )
to byłabym coś 3 na liście przyjętych
teraz tylko pozostaje mieć nadzieje , Że mnie przyjmą na ten inny kierunek co wybrałam
edit

Re: Dietetyka

Post autor: edit »

a jaki kierunek wybralasKASIK jesli mozna wiedziec? bo ja tez zastanawiam sie nad dietetyka, ale po wypowiedziach widze ze nie warto juz o niej myslec. dlaczego znajomi odradzili ci ten kierunek?
edit

Re: Dietetyka

Post autor: edit »

widze ze nikt tu nie zaglada :(
WSEIiI
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 09:41

Re: Dietetyka

Post autor: WSEIiI »

Witam,

Nie obawiajcie się – po skończeniu tego kierunku powinniście bez problemu znaleźć pracę. W Polsce zapotrzebowanie na usługi i kształcenie wysoko wykwalifikowanej kadry po dietetyce ciągle rośnie – jest to związane głównie z ujemnymi skutkami rozwoju cywilizacyjnego. Kończąc dietetykę macie wiele możliwości zawodowego rozwoju. Możecie pracować w zakładach żywienia zbiorowego, instytucjach i ośrodkach naukowo-badawczych, poradniach dietetycznych i medycznych, organizacjach konsumenckich oraz placówkach sportowych.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, o 14:00 przez Batha, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie spamu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości