Sikający pies.

ewicha
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2010, o 13:46

Sikający pies.

Post autor: ewicha »

POMOCY

Mój 3 letni pies gdy nie ma mnie w domu załatwia się wszędzie gdzie chce. .Gdy zastawiam miejsca które właśnie obsikał ( byle czym)to obsikuje te przedmioty którymi zastawiam te miejsca.Nie mam sposobu na jego czyny,nie pomaga karanie ani zamykanie w łazience.Nie znęcam się nad nim bo nie mam sumienia.Wydaje mi się ,że jego sikanie jest protestem przeciwko braku domowników.Bo nie zdarza mu się to jak jesteśmy w domu.Pomocy.
Awatar użytkownika
ojeja
Posty: 39
Rejestracja: 29 lis 2009, o 20:17

Re: Sikający pies.

Post autor: ojeja »

ile razy i na jak długo wychodzisz z psem żeby się załatwił. Zastawianie miejsc na niewiele się przyda jeśli pies czuje tam zapacg swojego moczu. Wyszoruj porząnie domestosem te miejsca i prponuję kupić w zoologu płyn do odstraszania - psikasz nim w miejsca gdzie pies się załatwia i w każde inne gdzie nie chcesz aby pies obsikiwał, to powinno pomóc. Ale też proponuję wydłużyć spacery z psem zarówno te przed wyjściem z domu (no cóż trzeba troszkę wcześniej wstać i wyjść na co najmniej pół godz) jak i te po przyjściu do domu domowników.
ewicha
Posty: 2
Rejestracja: 6 mar 2010, o 13:46

Re: Sikający pies.

Post autor: ewicha »

Dzięki za rady.Wychodzę z nim na dość długo Potem gdy mnie nie ma, jak wracam nawet po pół godzinie do domu to jest nasikane.On nie sika z nacisku na pęcherz raczej ze złości,że został sam.Dzisiaj jest niedziela jestem cały dzień z nim i nie ma problemu i tak często nie wychodzimy.Jutro zajrze do sklepu zoologicznego po ten spray i zobaczę co się będzie dalej działo.Pozdrawiam Ewicha.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 2 gości