lekarz weterynarii z Ukrainy

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kis
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2010, o 09:15

lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: kis »

Poszukuję kontaktu z lekarzami weterynarii z Ukrainy praktykującymi w Polsce w celu zasięgnięcia porad dotyczących praktyk ukraińskiego lekarza weterynarii w Polsce . Bedę wdzięczny za każdy kontakt pozdrawiam a. kiś
tel 697408540
e-mail [at].ru
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: Korczaszko »

Ja mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że w grupie miałam studenta z Ukrainy. Obecnie na 1 roku są jeszcze 2 Ukrainki. Z tego co mówił, kolega z grupy jedna z tych dziewczyn miała już dyplom z Moskwy, a druga prawie kończyła studia na Ukrainie. Jednak ich dyplomy były nieważne na zachodzie, dlatego zaczęły studia w Polsce. nie wiem dlaczego nie nostryfikowały dyplomów w inny sposób. Może jest z tym duży problem? Ogólnie możesz mieć problem ze znalezieniem tego, kogo szukasz.
fundis
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2010, o 12:34

Re: lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: fundis »

Korczaszko pisze:Ja mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że w grupie miałam studenta z Ukrainy. Obecnie na 1 roku są jeszcze 2 Ukrainki. Z tego co mówił, kolega z grupy jedna z tych dziewczyn miała już dyplom z Moskwy, a druga prawie kończyła studia na Ukrainie. Jednak ich dyplomy były nieważne na zachodzie, dlatego zaczęły studia w Polsce. nie wiem dlaczego nie nostryfikowały dyplomów w inny sposób. Może jest z tym duży problem? Ogólnie możesz mieć problem ze znalezieniem tego, kogo szukasz.
coś w tym musi być, bo podobnie jest ze studiami medycznymi.
na Ukrainie studiuje medycyne wielu Polaków (w tysiąch można liczyć), ale raptem kilku osobom tylko udaje się nostryfikować.
ale nie wiem od czego to zależy.
kis
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2010, o 09:15

Re: lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: kis »

Odpowiedź dla Korczaszko
Bardzo dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi. Może koleżanka zna namiary na tego studenta z Ukrainy .
P.S. może koleżanka zna weterynaryjne strony, fora . Serdecznie dziękuję pozdrawiam a.kiś
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: Korczaszko »

Nie mam, nie zdał anatomii i wrócił do Lwowa, ale ma jeszcze wrócić poprawić egzamin, ale nie wiem kiedy wróci. Ale ogólnie to ciężko się z nim dogadać (znaczy mówi dobrze po polsku, ale jest dziwny ).
kis
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2010, o 09:15

Re: lekarz weterynarii z Ukrainy

Post autor: kis »

a może tak jakiś weterynaryjne strony, fora? gdzie bym mógł się pogrzebać.będe wdzięczny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości