Wet + drugi kierunek?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Kawazmlekiem

Re: Wet + drugi kierunek?

Post autor: Kawazmlekiem »

keyraa, Twój wybór, wyraziłam swoje zdanie i wydaje mi się, że więcej w nim logiki (która wcale nie jest sprzeczna z marzeniami o realizacji pasji) niż w Twoim. Trzeba było pisać od początku o tym, że chcesz mieć podwójnego mgr przed nazwiskiem, a nie górnolotnie o ludziach renesansu realizujących swoje rozległe zainteresowania. A pytanie czy będzie mnie stać na własną klinikę jest trochę bez sensu, bo nie muszę mieć własnego gabinetu by pracować w zawodzie i wydaje mi się, że weterynaria jest jednym z najpewniejszych kierunków studiów, a na pewno pewniejszym niż humanistyczne, także widzę nikłą alternatywę dla bezrobocia w dziennikarstwie, socjologii itp. Zaraz znowu ktoś wyskoczy, że nie dostrzegam potrzeby realizacji pasji, więc jeszcze raz powtarzam, że wręcz przeciwnie, tylko nie w dokładaniu sobie nauki drugim kierunkiem studiów z zupełnie innej beczki, który, jak sądzę, nie przyda się.

Oczywiście rób jak uważasz i jeśli podejmiesz wyzwanie studiowania dwóch kierunków, to Twój wybór, więc powodzenia.
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Wet + drugi kierunek?

Post autor: keyraa »

po przemyśleniu uważam, że takie połączenie weterynarii z innym kierunkiem przeznaczone jest tylko dla wybitnych jednosteka dokładniej wybitnie zdyscyplinowanych

nie chodziło mi o posiadanie dwóch mgr przed nazwiskiem, tylko o to, że kończąc humanistyczny kierunek, można pracowac dosłownie wszędzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości