kto na lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Agher »

ja nawet nie pamiętam czy była rubryka o innych uczelniach
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Stazystka »

Agher pisze:ja nawet nie pamiętam czy była rubryka o innych uczelniach
i prawidlowo
Sahem
Posty: 66
Rejestracja: 10 maja 2010, o 16:39

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Sahem »

A ja mam problem xP
Zarejestrowałem się na farmację, stomatologię i medycynę. Wczoraj wszystko ładnie przelewem opłaciłem.
No i wporządku jest na farmacji i stomie, normalnie pojawia mi się tabela do wstawienia wyników. Ale kiedy loguję się na konto od medycyny pojawia mi się na środku komunikat Błędne dane - proszę skontaktować się z działem Rekrutacji".
Dałem na te Zgłoś problem i opisałem im to wszystko. Ciekawe o co chodzi. Zaznaczam, że na każdym z w/w kierunków wpisałem te same dane xP Może coś nie tak z przelewem?
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Molcia »

Mam pytanie: Dlaczego oni się pytają o oceny z języków na 1 semestr ostatniej klasy. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie co miałam, bo czasem wchodzą oceny z minusami i plusami. Chyba nie będą tego mogli jakoś zweryfikować? Mam wpisać to, co mam na świadectwie końcowym?
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Apsik »

Te rubryki nie są wymagane, więc może po prostu je pomiń? Ja tak zrobiłam
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: OUI »

Molcia pisze:Mam pytanie: Dlaczego oni się pytają o oceny z języków na 1 semestr ostatniej klasy. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie co miałam, bo czasem wchodzą oceny z minusami i plusami. Chyba nie będą tego mogli jakoś zweryfikować? Mam wpisać to, co mam na świadectwie końcowym?
bo wiedzą, że w większości szkół końcowe oceny podciągają. u mnie niestety na półrocze zaniżali, żeby motywować, przez co mam hm niefajne no. ale przecież to wszystko jedno : )) napisz tak, jak Ci się wydaje, że miałaś lub pomiń, to nie ma wpływu na wynik rekrutacji.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Molcia »

Ok, ominęłam to, bo skoro nie muszą tego wiedzieć, to po co zaznaczać. Pozdrawiam kandydatów do Białego!


O losie. wydrukowało się bez polskich liter.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: darthbrother »

OUI pisze:
Molcia pisze:Mam pytanie: Dlaczego oni się pytają o oceny z języków na 1 semestr ostatniej klasy. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie co miałam, bo czasem wchodzą oceny z minusami i plusami. Chyba nie będą tego mogli jakoś zweryfikować? Mam wpisać to, co mam na końcowym?
bo wiedzą, że w większości końcowe oceny podciągają. u mnie niestety na półrocze zaniżali, żeby motywować, przez co mam hm niefajne no. ale przecież to wszystko jedno : ))
No niekoniecznie wszystko jedno, bo z tego, co kojarzę, to grupy dziekańskie są układane na podstawie ocen z języka. Przynajmniej taka plota chodziła, jak sam się dostawałem. Może wszechwiedzący Morfeusz się wypowie?

A jeżeli nie, to może choć Pan Pole vel Agher?
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: OUI »

darthbrother pisze:
OUI pisze:
Molcia pisze:Mam pytanie: Dlaczego oni się pytają o oceny z języków na 1 semestr ostatniej klasy. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie co miałam, bo czasem wchodzą oceny z minusami i plusami. Chyba nie będą tego mogli jakoś zweryfikować? Mam wpisać to, co mam na końcowym?
bo wiedzą, że w większości końcowe oceny podciągają. u mnie niestety na półrocze zaniżali, żeby motywować, przez co mam hm niefajne no. ale przecież to wszystko jedno : ))
No niekoniecznie wszystko jedno, bo z tego, co kojarzę, to grupy dziekańskie są układane na podstawie ocen z języka. Przynajmniej taka plota chodziła, jak sam się dostawałem. Może wszechwiedzący Morfeusz się wypowie? :)

A jeżeli nie, to może choć Pan Pole vel Agher?
miałam na myśli, że nie mają wpływu w procesie rekrutacji : ) a jak już mnie przyjmą, niech robią co chcą! nie będę ubolewać, jeśli nie dostanę się do grupy z zaawansowaną łaciną p
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Falx »

miałam na myśli, że nie mają wpływu w procesie rekrutacji : ) a jak już mnie przyjmą, niech robią co chcą! nie będę ubolewać, jeśli nie dostanę się do grupy z zaawansowaną łaciną

nie ma zaawansowanej łaciny, co więcej nie ma zaawansowanego angielskiego a niemieckiego w ogóle nie ma
w grupie na angielskim są zarówno osoby co zdawały rozszerzony angielski jak i podstawowy. I tak jest to bez różnicy, bo tylko słownictwo medyczne jest ćwiczone, żadnej gramatyki.
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: OUI »

Falx pisze:
miałam na myśli, że nie mają wpływu w procesie rekrutacji : ) a jak już mnie przyjmą, niech robią co chcą! nie będę ubolewać, jeśli nie dostanę się do grupy z zaawansowaną łaciną
nie ma zaawansowanej łaciny, co więcej nie ma zaawansowanego angielskiego a niemieckiego w ogóle nie ma
w grupie na angielskim są zarówno osoby co zdawały rozszerzony angielski jak i podstawowy. I tak jest to bez różnicy, bo tylko słownictwo medyczne jest ćwiczone, żadnej gramatyki.
o, miło. dzięki za odpowiedź
likwidacja konta

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: likwidacja konta »

zadnej gramatykiBAJKA





a na lekarski ja jeszcze- jak sie nie uda na stacjonarne to na płatne, ale mam dylemat, bo w gdańsku jest 18 000 za rok a w bialym 20 000, choc o całe 100 km blizej do domu.no i nie wiem
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Andzia »

Jak stać, to stać . Kwestia pieniędzy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 34 gości