Ustna matura z j. angielskiego

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Anioleczek0809
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2010, o 19:18

Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: Anioleczek0809 »

Hejo ! Mam propozycje dla tegorocznych maturzystów zdających j. angielski ustnie. Wpisujcie tutaj swoje daty egzaminów i jak już bedziecie po maturze to prosze opiszcie jak najdokładniej swój zestaw.
W TAKI SPOSÓB MOŻEMY SOBIE POMAGAĆ!
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: Zielona cytryna »

A te zestawy to się jakoś powtarzają ? Czy jak to jest?
<nieświadoma pierwsza klasa
Anioleczek0809
Posty: 7
Rejestracja: 3 maja 2010, o 19:18

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: Anioleczek0809 »

Do szkoły są przysyłane zestawy. Jest ich 50 więc jak ktoś ma bardzo późno mature ustną to ma szanse coś wiedzieć wcześniej.
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: ciocia »

Ja mam 11, tzn. we wtorek.
nadmanganian potasu
Posty: 32
Rejestracja: 6 maja 2010, o 13:45

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: nadmanganian potasu »

Taa. zestawów jest 50, ale na każde województwo. Więc, oprócz zestawów, wpisujcie z jakiego to województwa. Ja mam 12 (środa)
x00xxMoNiKaxx00x
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 17:58

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: x00xxMoNiKaxx00x »

Ja mam 18 (woj. wielkopolskie). Jak ktoś może to niech napisze swoje zestawy z OKE POZNAŃ ! Ważne
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: oszka »

tez mam 18
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: pyati »

Ja mam jutro. na 8 40. Strasznie się stresuję, boję się, że się zatne bo zapomne jednego słowa i już nic więcej nie wyduszę, choć z angielskim nie miałam nigdy problemów. Chociaż pisemną zawaliłam. Liczyłam na 90 % a bede miała koło 70. przez głupotę bo oczywiście nie doczytałam do końca zadania. ah.
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: ciocia »

pyati pisze:Ja mam jutro. na 8 40. Strasznie się stresuję, boję się, że się zatne bo zapomne jednego słowa i już nic więcej nie wyduszę, choć z angielskim nie miałam nigdy problemów. Chociaż pisemną zawaliłam. Liczyłam na 90 % a bede miała koło 70. przez głupotę bo oczywiście nie doczytałam do końca zadania. ah.
Będzie dobrze
Trzymamy kciuki
Awatar użytkownika
anulkax7
Posty: 174
Rejestracja: 30 maja 2009, o 21:45

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: anulkax7 »

Pamiętajcie o zestresowanych maturzystach ze Śląska, OKE Jaworzno!

Zdaję 13 maja, godzina 16.30. Obiecuję, że dam znać
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: pyati »

Ryczeć mi sie chcę ze stresu. Nie lubię takich kontaktów z ludzmi, wolałabym pisać, ale dam radę, muszę Dam znać jak mi poszło wyniki o 19.
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: pyati »

Ufff juz po. Miałam rozmówkę o tym , że zarezerwowałam pokój w hotelu i miałam powiedzieć jaki pokój, kiedy mam sie wymeldować i gdzie mogę coś zjeść. Druga scenka była o ochronie dziko żyjących zwierząt na terenach mojego miasta coś tam, że byłam na spotkaniu odnosnie ochorny tych zwierząt, powiedzieć miałam o czym rozmawialiśmy, co postanowiliśmy zrobić dla tych zwierząt a trzeciej kropki nie pamietam, ale zupełnie nie wiedziałam co powiedzieć i powiedziłam, że postanowiłam umieścić te zwierzaki w zoo bo w naturalnym środowisku miały za mało miejsca trzecia rozmówka była o zajęciach pozalekcyjnych dla dzieci miałam powiedzieć dlaczego takie zajęcia są ważne i nie zgodzic się z opinią, że dzieci nie mają na to czasu, trzeciej kropki nie pamiętam. Obrazek: 2 samochody, za którymi stoja trzej policjanci i 3 uciekających młodych kolesi. Pytanie: dlaczego Ci kolesie uciekają? I dlaczego policja jest ważna dla społeczeństwa. Woj. pomorskie. Cieszę się, że jestem już po
MrDusiuBN
Posty: 8
Rejestracja: 7 maja 2010, o 16:01

Re: Ustna matura z j. angielskiego

Post autor: MrDusiuBN »

Zostałem z kotem kolegi w domu , jaki był dla mnie i jak zareagowałem na tą sytuację ( osobiście powiedziałem, że był agresywny i brutalny wzgl. mnie i zamieszkałem w innym domu sąsiada. to mnie wyśmiali ) ,ale fajnie było przynajmniej luźna atmosfera.

Czy wolałbym wyjechać na wycieczkę w góry czy nad morze i dlaczego. I czy przeprowadziłbyś się tam a także jakie krajobrazy preferujesz.

Opis obrazka (moim zdaniem jest więcej tego typu obrazków bo moja klasa miała wszystkie podobne)
Gościu (lub jest ich więcej) gapią się na obrazek np jeden trzyma mapę a dwaj analizują . , lub miejscem jest muzeum w którym gościu patrzy na portret.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości