oceanografia + biologia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Majkka
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2010, o 09:10

oceanografia + biologia

Post autor: Majkka »

Witam:)

Jestem na pierwszym roku oceanografii. Brdzo mi zależy, by dostać się na specjalność biologiczną. Od zasze pasjonowała mnie biologia, głównie zoologia. Startowałam na weterynarię, ale nie było mi dane się dostać:( czego bardzo żałuję. Na oceanografii bardzo brakuje mi szczegółowej biologii, tęsknię za nią) i od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł, by zacząć biologię jako drugi kierunek. Trochę demotywują mnie opinie osób, które skończyły biologię, każdy odradza. Zastanawiam się, czy połączenie oceanografii biologicznej i biologii o specjalności dotyczącej organizmów morskich będzie dobry rozwiązaniem. Myślę, że dodatkowym plusem jest to, że w wakacje zamierzam zrobić kurs nurkowania.

Mam okropny mętlik w głowie, nie wiem co z tym fantem zrobić) Poradźcie coś Zależy mi bardzo na opinii studentów biologii UG. Jakie są koła naukowe, możliwości brania udziału w dodatkowych akcjach? Czy wykładowcy/ćwiczeniowcy są ludzcy?
Wiecie kiedy skończą budowę nowego budynku na Przymorzu? i czy dzięki temu mniej zajęć będzie odbywać się w Gdańsku Głownym?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości