Rok przerwy ?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
MateoooII
Posty: 86
Rejestracja: 15 mar 2008, o 16:02

Re: Rok przerwy ?

Post autor: MateoooII »

dobrze że przynajmniej mam zielnik do uczenia XD lepsze to niz nic i jakos zleci do 30 .
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rok przerwy ?

Post autor: Stalowy »

Brrr. To przerażające! Jest nas więcej Jeszcze trochę i stworzą nam jednostkę chorobową i zapewnią dofinansowanie leczenia

[at]: Chodziłem do liceum w Częstochowie, mieszkam dobry kawałek od niej.

[at]: Jedna z rzeczy jaka trzymała mnie przy życiu przez ostatni rok to właśnie dobre książkigt
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok przerwy ?

Post autor: lith »

Ja nie mam problemu co ze sobą zrobić. Przez tą maturę tyle rzeczy mi sie nazbierało, że będę miał zajęcie spokojnie do końca czerwca . i jeszcze nad OWE będę musiał przysiąść, i z autkiem zrobić porządek, i na kompie bajzel ogarnąć, i wiele innych. Poza tym ogólnie harmonogram napięty . Pokój już wrócił do stanu przedmaturalnego, wywaliłem z niego te wszystkie kserówki, książki. znalazłem szafkę, której dawno nie widziałem
pearl
Posty: 282
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:51

Re: Rok przerwy ?

Post autor: pearl »

napisałam Ci wiadomość priv Plazmid.
pzdr
oxis
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2009, o 17:18

Re: Rok przerwy ?

Post autor: oxis »

Ja poszłam na studia- chemię, zrezygnowałam po półroczu, ale nie żałuję, nauczyłam się wiele - byłam po profilu ogólnym.Zawsze były jakies testy i mogłam sie dowiedziec, że czegoś nie umiem, lub do konca nie rozumiem, siedzac w domu na pewno bym sie tyle nie nauczyła.Moim zdaniem lepiej isc chociaz na semestr na jakis kierunek.
plazmid
Posty: 243
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:45

Re: Rok przerwy ?

Post autor: plazmid »

stalowy , mam pytanie ! czy tak naprawdę jest żle w domu siedzieć przez ten rok? czy człowiek się pózniej przyzwyczaja ? i nie ma poczucia ,że nic nie robi . i oszaleje i staje się odludkiem ? mam pytanie też do tych którzy byli na analitycznej przez pół roku, czy żałują ?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rok przerwy ?

Post autor: julia.....:):) »

ja też siedziałam rok w domu , nie jest tak żle .do mnie dzwoniła koleżanka codziennie , więc odludkiem nie byłam , a zwariować nie zwariowałam , musiałam trochę pomóc rodzicom , ale trochę żałuje , bo jak się mieszka w małej miejscowości to wszyscy cię pytają dlaczego nie poszło się na studia .I zależy jak to rodzice traktują twoje nie pójście na studia
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Rok przerwy ?

Post autor: a_niap »

A jak u was wyglądał powrót do rzeczywistosci po takiej przerwie? No wiecie, rok w domu a tu nagle na zajęcia tzreba iść
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rok przerwy ?

Post autor: julia.....:):) »

normalnie, wziełam torbę i poszłam na zajęcia Ja jeszcze mieszkałam w akademiku i nie byłam jakimś odludkiem , no ale niestety nie trafiłam dobrze.no ale to nie moja wina :
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Rok przerwy ?

Post autor: pyati »

julia.:) a co studiowałaś?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rok przerwy ?

Post autor: Stalowy »

To kwestia indywidualna - najważniejszym jest umieć zorganizować sobie czas tak, by nie zwariować". Robić regularnie coś co się lubi. Ja na początku troszkę stroniłem od ludzi, było mi głupio - podobne powody co Juliagt

Z czasem jednak stwierdziłem, że to było głupie i przestałem się tym przejmować Można to przeżyć, najlepszym świadkiem są rzesze ludzi którzy w tym domu jednak pozostali - i o dziwo - jeszcze są w stanie pisać na tym forum
plazmid
Posty: 243
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:45

Re: Rok przerwy ?

Post autor: plazmid »

no a ty co robiłeś .? jakaś praca? kurs angielskiego?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Rok przerwy ?

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ja zrezygnowałam po semestrze, większość mi bliskich osób raczej mnie wspierało, ale tłumaczenie się przed innymi znajomymi dlaczego zrezygnowałam i czy przypadkiem mnie nie wywalili było beznadziejne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości