Studia..

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami

Na jakiej uczelni lepiej jest studiować?

publicznej
28
97%
prywatnej
1
3%
 
Liczba głosów: 29

Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Studia..

Post autor: Gosiaczek »

Gdzie jest lepiej? na prywatnej czy publicznej uczelni?
Wielu ludzi twierdzi że naprywatnej nie trzeba się uczyć wystarczy że się ma gruby portfel
A jak Wy uważacie?
Lady_Sakh
Posty: 51
Rejestracja: 21 kwie 2006, o 20:00

Re: Studia..

Post autor: Lady_Sakh »

oczywiscie ze w publicznej, ja przynajmniej chce czegos sie nauczyc Noi nie kazdego stac na prywatne
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Studia..

Post autor: Marcin I. »

Jestem jak najbardziej za publicznymi uczelniami!
lunatyczka
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2006, o 12:07

Re: Studia..

Post autor: lunatyczka »

Ja też jestem za publiczną. przynajmniej będę wiedziała, że się na nią dostałam tylko dzięki własnej pracy
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Studia..

Post autor: rabbit »

też jestem za publicznymi uczelniami a to,że nie trzeba się uczyć na prywatnej to trochę mit
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Studia..

Post autor: Robin »

publiczne uczelnie ciesza sie wiekszym szacunkiem niz prywatne. ze wzgledu na takie opinie ze na tych drugich nie trzeba sie uczyc. niestety cos w tym jest. nawet jak sie uczyc trzeba to zasady sa latwiejsze.moja kolezanka ukonczyla prywatna. na 3 roku zdawala egzamin z pierwszego.
ale teraz robi uzupelniajace na panstwowej i sobie radzi.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Studia..

Post autor: Guru »

rabbit pisze:to,że nie trzeba się uczyć na prywatnej to trochę mit
zdecydowanie mit
a na uczelniach prywatnych podchodza z wiekszym szacunkiem do studenta niz na publicznych, ale to tz zalezy od uczelni publicznej i od prowadzacych zajecia.
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Re: Studia..

Post autor: madzia »

Wolę iść zaocznie na publiczna uczelnie nizeli dziennie na prywatną.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: Studia..

Post autor: Gosiaczek »

Guru pisze:na uczelniach prywatnych podchodza z wiekszym szacunkiem do studenta niz na publicznych, ale to tz zalezy od uczelni publicznej i od prowadzacych zajecia.

moja siostra mi opowiadała jak na jednym z egzaminów. profesor rzucil w jedna z jej kolezanek indeksem. heh myśle że do takich incydentów nie dochodzi na prywatnych uczelniach//
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Studia..

Post autor: Guru »

slynny na wydzialach prawa prof C. na jednym z wykladow rzucil krzeslem jak sie zdenerwowal, na szczescie nie wstrone ludzi. ale zachowanie dosyc dziwaczne.

a u innej prof na jednym z egzaminow rownie wazny co wiedza byl wyglad, panie umalowane wychodzily z tzw gałą.
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Studia..

Post autor: Marcin I. »

Gosiaczek pisze:profesor rzucil w jedna z jej kolezanek indeksem
Na każdej moze się zdażyć. Myślisz że jak profesor holeryk pracujacy w publicznej uczelni rzuca w studenta który się nie nauczył indeksem, to ten sam profesor praujący na drugim etacie na uczelni prywatnej (a znam takowych) nie rzuci w takiego samego studenta! Jestem prawie pewein że to zrobi! Dlaczego? Bo to profesor - a ty jesteś szarym studentem! Oczywiście to sa wyjątki! Zarówno na publicznych i prywatnych uczelniach! Studiowałem 5 lat na publicznej, i bynajmniej nigdy nie odczułem braku szacunku do swojej osoby! (nigdy nikt nie walnął mnie indeksem )
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Studia..

Post autor: Guru »

przypomniala mi sie inna historia, rowniez znany na pewnych uczelniach w poludniowo-wchodniej Polsce dr M. zapytal o cos pewna dziewczyne ktora byla w ciąży, dziewczyna nie znala odpowiedzi, wiec ten jej odpowiedzial:Gdyby pani czesciej otwierala książkę niż ropzorek to by pani znała odpowiedź"
Marcin I.
Posty: 304
Rejestracja: 12 maja 2006, o 13:04

Re: Studia..

Post autor: Marcin I. »

Zdaża się - niestety - student tylko zwiesi głowę, zarumieni się - a po wyjściu z gabinetu zbluzga wykładowcę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości