LEKARSKI - zasady rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: julia.....:):) »

w tamtym roku trzeba było przed 14 czerwca
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Kirsten »

A w tym jak trzeba? niby tak samo?
Czytalam w reglaminie rekrutacji czego wymagają: ksero dowodu, dowód wpłaty, formularz rejestracyjny. Tyle.

Czy ja o czymś nie wiem?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: lith »

Na leka te 3 rzeczy, ale z tego co mi przemknęło przed oczami to na stome lista dużo dłuższa jest
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Kirsten »

własnie! a po ogłoszeniu listy rankingowej ci co na lekarski powinni dostarczyć reszte tego litania dokumentów!

Dzieki lith,
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Molcia »

Tak, to na stomatologię takie cyrki są w tym roku. Latałam dwa dni i załatwiałam, ale w końcu poszło.
auris
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2010, o 12:11

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: auris »

Hej wszystkim:) mam pytanie odnosnie zaswiadczenia lekarskiego nie orientuje sie kompletnie w tym temacie ale podobno potrzebne jest skierowanie i trzeba robic jakies badania w uczelnianej przychodni? Jesli ktos sie orientuje to bede bardzo wdzieczna za onfo pozdr.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Molcia »

Hmm. Panie z rekrutacji na lek-dent mówiły, że to może być zaświadczenie wystawione przez jakiegokolwiek lekarza medycyny pracy. Podobno są jakieś umowy między uczelnią, a takimi lekarzami i generalnie w niektórych miejscach wręcz nie chcą wypisać takich druczków dla danej uczelni. Ja byłam u lekarki w moim mieście i nie było problemu. Odezwali się i napisali, że jest wszystko w porządku.

Tylko nie wiem, czy lekarskim też tak jest.
auris
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2010, o 12:11

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: auris »

Hej Molcia ale czy zeby dostac sie do tej lekarki potrzebne bylo Ci skierowanie czy tak po prostu poszlas pozdr:)
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Tesco »

Skierowanie nie zawsze jest potrzebne. Tzn. teoretycznie jest, ale biorą też i bez (tak było w mojej przychodni).
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: Molcia »

Nie musiałam mieć skierowania. Bez problemu załatwiłam to zaświadczenie. Oczywiście było małe badanko i wywiad, ale bezstresowo.
auris
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2010, o 12:11

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: auris »

Dzieki za odpowiedzi jeszcze tylko chcialam zapytac czy te zaswiadczenia sa platne a jesli tak to ile mniej wiecej
sory ze Was tak ciagne za jezyki
auris
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2010, o 12:11

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: auris »

jejku jeszcze zapomnialam zapytac skad sie bierze to skierowanie jesli bedzie potrzebne
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: LEKARSKI - zasady rekrutacji

Post autor: ponka »

może mi ktoś powiedzieć, gdzie wpisać punkty z matury jak już dostanę świadectwo 30 czerwca? Miejsce na to jest jedynie przy wypełnianiu podania (kwestionariusza), ale podanie już przecież złożyliśmy bez wpisywania danych z matur.

6. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na na kierunek lekarski zobowiązani są:
c) powtórnie zalogować się on-line w celu uzupełnienia maturalnych, (dot. „NM”, „IB”, „ME”)

przecież na koncie nie ma tak jak np. we Wrocławiu specjalnych rubryczek, żeby im to wpisać, a w zakładce Terminy piszą:
Termin powtórnego logowania się on-line w celu uzupełnienia wyników maturalnych od 30 czerwca do 5 lipca 2010 roku.
d) OGŁOSZENIE NIEZWERYFIKOWANEJ LISTY RANKINGOWEJ NA WYNIKÓW PODANYCH ON-LINE w terminie 7 lipca 2010 roku.
to znaczy, że 30 czerwca pojawi się na moim koncie specjalna zakładka albo coś gdzie będę mogła wpisać te wyniki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości