Lek-dent Szczecin :)

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Piotrek_m »

Witajcie

Kto z Was składa na kierunek lekarsko-dentystyczny na PAM do Szczecina?

Ja właśnie wybrałem ten kierunek, rok temu próg wynosił 224 pkt, ja mam 225 pkt więc myślę, że powinno się udać (zdawałem fizykę rozszerzoną). Jak myślicie, progi nie powinny się zwiększyć hmm?:)

Przyznaje jednak, ze Szczecińska stoma nie jest moim nr 1. Najbardziej chciałbym się dostać na lek do Olsztyna, rok temu również tam bym się dostał, ale kto wie jak będzie z progami w tym roku.

Składam również na wojlek na Łódź i na stomę Wojlek jest chyba moim nr 2 w wyborze kierunku
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Asillith »

Czyli te same wybory co ja. Ja czekam na wieści czy poprawiłam fizykę obecnie mam 218 pkt.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: resnick »

ja tez zlozylam na PAM-to moj piorytet. dodatkowo stoma w lodzi zabrzu i farma sosnowiec +poznan.
Peper-nie zauwazyles ze przewidywanie progow jest jak wrozenie z fusow? mam nadzieje ze gorzej juz byc nie moze,a progi w szczecinie beda podobne do tych z 2008/2009 kiedy wymagali tylko roz fizyke.
poniewaz w tym roku dodatkowo podeszlam do fizyki zastanawiam sie jak bardzo moze roznic sie moj wyliczony wynik(max 70%) od oceny CKE. jakie sa wasze doswiadczenia? zaskoczyli na plus czy minus?
Freeq06069

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Freeq06069 »

Resnick- mnie fizyka w tamtym roku zaskoczyla na plus - mialam wiecej niz sobie policzylam.
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: resnick »

Alchemik1990 duzo wiecej) ? ciekawe jak to zrobili:) ja tam jestem dobrej mysli i licze na mila niespodziewajke:))))))))))
Freeq06069

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Freeq06069 »

Cale 5% . Tez wlasnie liczylam na max 70%. A 5 pkt przy rekrutacji to jest bardzo duzo .
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: resnick »

zartujesz!
mi sie wydaje ze te moje 70 to naprawde max ale ale patrzac na Ciebie
Freeq06069

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Freeq06069 »

Na serio . Ja bylam bardzo milo zaskoczona .
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Asillith »

Ja w zesżłym roku wyliczyłam koło 40% dostałam 57% do dziś nie wiem skąd. Obecnie wyliczyłam sobie 70-75% i mam nadzieje że tyle dostanę:)
resnick
Posty: 360
Rejestracja: 17 gru 2009, o 13:53

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: resnick »

Asillith to rozumiem trzymamy za siebie kciuki:P 17 punktow z nieba wziete to naprawde niezle:D tez tak chce tez sie rypnelas na wyskosci, tj nie zwrocilas uwage ze wyskosc miala byc w km a nie metrach?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Asillith »

Tu się rypnęłam, ja poprawiam fizykę trzeci raz i za każdym razem dostaje więcej niż się spodziewam tu mi jednak wystarczy te 70%, mam nadzieje że cke tym razem nie da mi mniej i łącznie będzie 231 pkt
Freeq06069

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Freeq06069 »

Asillith- rekrutujesz sie na lek, czy na stome Myslisz, ze prog sie utrzyma
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Lek-dent Szczecin :)

Post autor: Asillith »

Stoma. Nie mam pojęcia co do progu i nie bawię się we wróżkę. W zeszłym roku była podstawa w tym roku rozszerzenie. Poza tym wiele osób poprawiających rzuci się tutaj i progi wtedy mogą być różne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości