Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
czekolada20
Posty: 1
Rejestracja: 3 cze 2010, o 16:03

Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: czekolada20 »

Hej mam takie pytanie: jak w tamtym roku zdawałam maturę a w tym poprawiałam to który rok powinnam wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego?
Freeq06069

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Freeq06069 »

czekolada20 pisze:Hej mam takie pytanie: jak w tamtym roku zdawałam maturę a w tym poprawiałam to który rok powinnam wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego?
Rok zdania matury, czyli 2009:)
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Stazystka »

A czy Wam wysylano jakikolwiek mail z informacja, ze doszly Wasze dokumenty?
Freeq06069

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Freeq06069 »

zzz18 pisze:A czy Wam wysylano jakikolwiek mail z informacja, ze doszly Wasze dokumenty?
Mnie wlasnie nie A wyslalam w poniedzialek. Trzeba wyslac maila na PAM .
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Stazystka »

Mi tez nie, ale doszly pewnie, zreszta dowod nadania mam
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: conchita_wurst »

lepiej o wszystko zapytajcie, dowód nadania to nie jest dowód wpłynięcia dokumentów. maila zawsze wysyłają, jak maja już wpłaty/podania to niezwłocznie wysyłają maila. ale teraz jest dlugi weekend, wiec wszytsko sie przeciaga, nie ma co sie martwic.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Asia123 »

Ja zaniosłam w poniedziałek rano, a po południu mialam już maila, ze dziekują za dostarczenie dokumentów.
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: conchita_wurst »

no wlasnie, tak jak pisze kolezanka nade mną - wysyłają maila z potwierdzeniem zaraz po otrzymaniu podania i wpłaty, więc jeśli macie kilkudniowe opóźnienie w otrzymaniu wiadomości od PAMu, to radze się tym zainteresować. Panie z BR sa bardzi miłe i pomocne, więc można śmiało pytać. A to ważne, bo uczelnia nie uwzględnia żadnych reklamacji po terminach.
Freeq06069

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Freeq06069 »

Kurcze Ja wyslalam w poniedzialek dokumenty poleconym priorytetem i do tej pory nic . Dzisiaj jest dlugi weekend, wiec nie wiem, czy BR jest czynne . Jak myslicie
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: conchita_wurst »

spokojnie poczekaj do poniedziałku:) jeszcze jest troche czasu. na pewno bedzie tak, ze w poniedzialek BR bedzie wysyłać potwierdzenia. a skoro wysłałaś w pon, pewnie w srode przyszło na PAM i moze juz po prostu nie zdazyly wyslac maila.

Alchemik1990 rekrutujesz na lek?

pozdr!
Freeq06069

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Freeq06069 »

Alchemik1990 rekrutujesz na lek?
Tak, na lek . Myslisz, ze mam jakas szanse z 228 pkt
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: conchita_wurst »

szczerze? obiektywnie? TAK

ja nie sugeruje sie zeszłorocznym progiem, bo wtedy byly inne zasady, tylko tym z 2008. owszem, w tym roku progi pojda w gore w porownaniu z wlasnie rokiem 2008 (215 na lek), ale beda duzo nizsze niz w roku 2009 (230, tak?)

na forum spotkalam sie z opiniami, ze progi pojda w gore, bo w tamtym roku wiele osob zostalo pod kreska z i tak wysokimi wynikami - jak np. Ty Alchemiku1990 - ale sposrod tych osob sporo mialo jednak podst fizyke.

poza tym, nie pozostaje mi nic innego chyba, jak wierzyc, ze progi beda znosne, bo sama mam 216 pkt i złożylam na stome:)
Freeq06069

Re: Rejestracja i logowanie kandydatów na rok 2010

Post autor: Freeq06069 »

Dzieki za mile slowa abyaby . Rzeczywiscie, nie pozostaje nam nic innego, jak czekac na wyniki i wierzyc, ze progi beda nizsze .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości