Kto poprawia maturę w 2011

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Kto poprawia maturę w 2011

Post autor: olunia16 »

Wiem że jeszcze nie dostaliśmy wyników, ale już zakładam ten temat.
No więc ja na pewno poprawiam biologię chemię i piszę dodatkowo fizykę na podstawie. Zawaliłam biologię i chemię, bo uczyłam się ze wszystkiego i teraz lipa. Jest jeszcze ktoś na forum kto już wie że będzie poprawiał
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: pyati »

Ja piszę chemię za rok, bo teraz nie pisałam, i pewnie poprawiam biologię.
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: tom_ek »

poprawianie matury jest jak hazard więc pewnie złożę deklarację PONOWNIE choć wiem że to bez sensu
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: jagoda* »

olunia16 pisze:Wiem że jeszcze nie dostaliśmy wyników, ale już zakładam ten temat.
No więc ja na pewno poprawiam biologię chemię i piszę dodatkowo fizykę na podstawie. Zawaliłam biologię i chemię, bo uczyłam się ze wszystkiego i teraz lipa. Jest jeszcze ktoś na forum kto już wie że będzie poprawiał
lipa bo uczyłaś się ze wszystkiego? To chyba lepiej jak masz rozszerzony materiał z kliku książek.
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Scheherazade »

Ja jestem na najlepszej drodze aby starac się o miano wiecznej maturzystki
W tym roku poprawiałam i chemie i biologie, ale myślę, że biologia nie poszła mi tak, jak bym sobie tego życzyła, więc za rok pewnie znów spojrzymy sobie w oczy
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: olunia16 »

Źle mnie zrozumiałaś jagoda* chodziło mi o to że uczyłam się ze wszystkich przedmiotów w szkole i przez to nie starczyło mi czasu na przedmioty najważniejsze tj. biologię i chemię
Awatar użytkownika
paramecium
Posty: 141
Rejestracja: 2 sie 2008, o 09:15

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: paramecium »

Pisałem mature w 2009. Przez moje głupie bledy (potraktowanie matury lekcewazaco, policealna, i dopiero teraz studia - jakbym nie mogł biologii juz po LO zaczynac. ) dopiero w 2011 roku poprawiam wyniki - biologie i chemie. Ostro wziąłęm sie juz teraz do roboty. Przez ten cały bałagan nasuwają mi sie tylko dwa słowa ja p*"
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: Wanilia90 »

heh,ja niedlugo stane sie maturalna weteranka Pisalam mature w 2009,teraz poprawialam,ale raczej z marnym skutkiem/Co prawda mam 161 pkt,ale bardzo watpie,aby starczylo na lekarski do Katowic.Dlatego czeka mnie 3 podejscie.W tym roku zaczne wiec farmacje i rownolegle bede uczyla sie do matury.
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: tom_ek »

ja też się spodziewam takiego wyniku ale nadzieja umiera ostatnia ja myślę że może pod koniec września wystarczy ok 160 szczerze
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: oszka »

ja zobacze ale raczej tez poprawiam
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: florqa »

Ja pewnie też będę za rok poprawiać po raz drugi już biologię i chemię. Chociaż nie tracę jeszcze nadziei.
Awatar użytkownika
malamj
Posty: 55
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 15:51

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: malamj »

florqa pisze:Ja pewnie też będę za rok poprawiać po raz drugi już biologię i chemię
I ja również Ale chciałabym w koncu wyrzucic te podręczniki,zbiory zadań,vademeca.
Awatar użytkownika
florqa
Posty: 132
Rejestracja: 18 sty 2009, o 17:39

Re: Kto poprawia maturę w 2011???

Post autor: florqa »

Ja też już bym chciała opróżnić półki z maturalnych książek. I jakoś nie uśmiecha mi się uczenie się tego wszystkiego po raz trzeci. No ale co zrobić, droga do osiągnięcia marzeń nie jest łatwa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości