Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ToTylkoJa555
Posty: 5
Rejestracja: 7 cze 2010, o 22:03

Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Post autor: ToTylkoJa555 »

Witam,
Mam ogromny problem z wyborem studiów. Zdawałam na maturze obowiązkowe przedmioty oraz chemie rozszerzoną, więc jeśli macie jakieś inne propozycje kierunków to będę wdzięczna za pomoc. Sama już wybrałam kilka kierunków jakie mnie interesują, jednak chciałabym wiedzieć, które z nich są najbardziej przyszłościowe, po których łatwo znaleźć dobrą pracę w Polsce. Wpisowe kosztuje niemałe pieniążki, dlatego chcę Was spytać o poradę. Wybrałam następujące kierunki na politechnikach:
*zarządzanie i inżynieria produkcji
*inżynieria biomedyczna
*inżynieria chemiczna i procesowa
*biotechnologia
oraz na studiach zaocznych interesuje mnie:
*finanse i rachunkowość

Chciałam również zapytać czy lepiej iść na studia dzienne czy zaoczne.
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Post autor: Andzia »

Jeśli stać Cię na to, to dziennie!
Do listy dodałabym jeszcze dietetykę, która mimo że teraz może niekoniecznie się kręci, to za jakieś parę lat - chu, chu.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Post autor: fizolof123 »

inzynieria biomedyczna albo zarzadzanie moim zdaniem dziennie z reszta moze byc ciezko
ToTylkoJa555
Posty: 5
Rejestracja: 7 cze 2010, o 22:03

Re: Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Post autor: ToTylkoJa555 »

Dzięki za odpowiedzi czekam na kolejne wypowiedzi.
sunrise_00
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, o 17:41

Re: Problem z wyborem przyszłościowych studiów.

Post autor: sunrise_00 »

Hej nie mam obeznania w niektórych kierunkach, które wypisałaś ale jeśli chodzi o finanse i rachunkowość to spokojnie możesz studiować zaocznie. Myślę, że to nawet byłby lepszy wybór niż studia dzienne, gdyż w dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim praktyka a nie teoria. a jeśli szukasz fajnej szkoły z tym kierunkiem to polecam Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. Dobre warunki studiowania, stypendia i to całkiem niezłe, świetna karda dydaktyczna ale przede wszystkim najlepsi studenci jakich można sobie wymarzyć jeśli jesteś zainteresowana to zajrzyj sobie na ich stronkę vizja.pl może jakiś inny kierunek przypadnie Ci do gustu. ja studiuje tam psychologię i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość