Farmacja -Sosnowiec 2010

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
lulu
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2009, o 14:41

Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: lulu »

witam, czy mógłby ktoś napisać coś wiecej o farmacji w Sosnowcu? nauce,wkladowcach, atmosferze wsrod studentow?:) pozdrawiam!
lemoniada
Posty: 11
Rejestracja: 12 cze 2010, o 13:33

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: lemoniada »

Dołączam się do pytania, chociaż wiem od znajomych którzy tam studiują, że jest naprawdę w porządku i są zadowoleni. A Ty lulu się wybierasz w tym roku do Sosnowca?
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: jolly »

ja studiuję w sosno i jest w sumie spoko dwa miesiące w semestrze są totalnego zachrzanu ( po 8 kolosów tygodniowo) ale idzie to wszystko na bieżąco zaliczać) egzaminy mamy ciężkie niestety. cały czerwiec nauki, ogrom materiału i tak się nie chce że masakra / a atmosfera zależy od grupy ja na swoją nie narzekam a wręcz się cieszę że nie praktykuje wyścigu szczurów jak inne

ps: szukam współlokatorki do mieszkania jakby był ktoś chętny to pisać )
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Charlize91 »

żeby dostać się do Sosnowca to loguję się na ŚUM i tyle? Mam jakiś wpływ na to czy dostanę się do Katowic czy do Sosnowca?
joko
Posty: 505
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:12

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: joko »

tez bede probowwac do Sosnowca, zobaczymy czy wyjdzied Charlize farmacja jest chyba tylko w Sosnowcu
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Charlize91 »

chyba jednak tak. mój błąd
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: jolly »

cały wydział farmaceutyczny jest w sosnowcu i żeby nie było to dalej należy do ŚUM
annapolis19
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2008, o 16:35

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: annapolis19 »

też jestem na farmie, i zgadzam się z koleżanką wyżej, że zapieprz jest ale da się przyzwyczaić, a właściwie trzeba. potem nauka idzie odruchowo, bo nie masz innego wyboru jak zaliczyć, byle na 3 i do przodu]
wykładowcy bywają i lepsi gorsi, na to nie ma reguły. na zajęciach jest pozytywnie, o ile nie ma stresu czy dasz rade wykryć dany kation w próbce.
także ja polecam sosno.
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Silvena »

Cześć! Mam pytanie z innej beczki.
Jak dostać się autobusem z centrum Katowic do dziekanatu na ul. Jedności? Jakim numerem jechać i gdzie wysiąść?
Będę wdzięczna za odp, wybieram się po skierowanie na badania lekarskie
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: jolly »

z centrum Katowic się nie da jednym wsiadasz w Katowicach na Piotra Skargi do autobusu który jedzie do Sosno pod dworzec PKP tam wysiadasz i przesiadasz się w tramwaj nr 27 przygotuj się na dłgą podróż
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Silvena »

Uch, to niefajnie A na jakim przystanku wysiąść jadąc tramwajem? I stamtąd już blisko do dziekanatu? W którą stronę mniej więcej się kierować?
Dzięki za odpowiedź
jolly
Posty: 26
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 16:15

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: jolly »

wysiadasz na dandówka skrzyżowanie i potem idziesz w stronę ulicy na której nie ma torów tramwajowych D i tam powinnaś zobaczyć ten dumny napis Uniwersytet Medyczny D jakieś 4 min drogi z przystanku
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Farmacja -Sosnowiec 2010

Post autor: Iskra14 »

Sosnowiec jest ql, nie ma presji. Zaliczysz to masz spokój, a jak nie to poprawiasz na luzie.

Radzę poczytać botanikę Brody na wakacjach Pierwszy semestr był dość ciężki z botany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości