Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
teka321
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2010, o 15:28

Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: teka321 »

Witam mam pytanie czy żeby dostać się do Lwowa na medycyne trzeba mieć zdaną mature z chemi i biologi obowiązkowo?
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: semperfidelis »

Witam
Teoretycznie tak, i to na poziomie rozszerzonym.
teka321
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2010, o 15:28

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: teka321 »

a Praktycznie. ?
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: Apsik »

a praktycznie to są egzaminy wstępne", które polegają na rozwiązaniu kilku zadań z chemii i rozmowie z komisją
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: semperfidelis »

Nie tylko o rozmowę chodzi, generalnie jest szansa, żeby się dogadać jeśli nie zdawałeś/aś potrzebnych przedmiotów.
sztudent
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2010, o 18:08

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: sztudent »

jak zaplacisz to mozesz miec nawet i mature z wosu a i tak bedziesz studiowal medycyne. wszystko jest kwestia odpowiedniej ilosci $ i to calkiem niewielkiej.
ja sam studiujej we lwowie, a mature zdawalem trzy lata temu z geografii

wsio budiet haraszo!
aisogNYC
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:09

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: aisogNYC »

Jestem zainteresowana studiami we Lwowie, a dokładniej stomatologią. Na stronie uniwersytetu wyczytałam, że najpierw trzeba spędzić rok ucząc się Ukraińskiego, biologii, chemii i fizyki, czy ktoś wie czy to obowiązuje również tych, którzy chcą studiować po angielsku? To oznacza, że ma się rok w plecy, a mnie taka perspektywa nie cieszy. I jeszcze mam pytanko odnośnie egzaminów wstępnych z biologii i chemii, czy były trudne? na jakim, mniej więcej, poziomie?tak jak matura?
Proszę o odp, dzięki:)
Awatar użytkownika
ols
Posty: 39
Rejestracja: 12 lip 2010, o 17:37

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: ols »

z tego co wiem dla obywatelów naszego kraju zniesiony jest obowiązek obbycia tzw. roku zerowego". zaczyna sie odrazu od pierwszego roku:) też wybieram się na stomatologię
clg
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010, o 19:41

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: clg »

Udziele korepetycji z j. ukrainskiego(osobom z okolic Przemysla), pomoge w zalatwieniu formalnosci, dokumentow, znalezieniu noclegu, zainteresowanych prosze o kontakt
Eve19
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2010, o 21:46

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: Eve19 »

trzeba zdawac mature rozszerzona z biologii i chemii egzamin wstepny jest ciezki z tego co wiem od znajomych a za tlumaczenie dokumentow trzeba zaplacic kolo 800 zeta doliczajac do tego koszt podrozy wydasz ponad 1000zl a i tak nie wiesz czy zostaniesz przyjeta
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: semperfidelis »

HAHAHAHAHAHAHA
Tyle, do postu Eve19.

Przed chwilą w innym temacie napisałem, że nasłuchała się opowieści i bajek.

"Egzamin wstępny - trudny - LoL !
ULKAKAZ
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2011, o 08:11

Re: Z czego matura jest obowiązkowa - Lwów medycyna?

Post autor: ULKAKAZ »

sztudent pisze:jak zaplacisz to mozesz miec nawet i mature z wosu a i tak bedziesz studiowal medycyne. wszystko jest kwestia odpowiedniej ilosci $ i to calkiem niewielkiej.
ja sam studiujej we lwowie, a mature zdawalem trzy lata temu z geografii

wsio budiet haraszo!
Ja nie miałem zdanej rozszerzonej matury z biologii i dokumenty moje zostały odrzucone. Próbowałem załatwić to w inny sposób ale nie dało rady. To nie prawda,że za pieniądze można załatwić tam wszystko. Mnie się nie udało.Studiuję obecnie w Polsce.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości