terminarz rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
sweet
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2008, o 21:46

terminarz rekrutacji

Post autor: sweet »

Hej nie mogę otworzyc strony z terminami rekrutacyjnymi w Białym i bardzo Was proszę, powiedzcie mi do kiedy trzeba uiści opłate rekrutacyjną?
Z góry dzieki ))
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: ar33k »

Do 25 czerwca.
DwK51
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2010, o 11:36

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: DwK51 »

Przy uznaniu na kandydata UM w Białymstoku liczy się dzień wpłynięcia opłaty rekrutacyjne na ich konto czy data stempla pocztowego?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: ar33k »

Ze strony UMB:
Opłatę można przelewać z konta internetowego (wprowadzając dane z pliku przelewowego). Wówczas jako dowód opłaty rekrutacyjnej należy dostarczyć wydruk z konta internetowego.

* Jeżeli opłata rekrutacyjna wpłynie na konto bankowe - na koncie rekrutacyjnym kandydata pojawi się tabela do wpisania wyników (maturalnych bądź egzaminu wstępnego).
* Jeżeli opłata za postępowanie rekrutacyjne nie wpłynęła na konto kandydata na dwa dni przed końcem terminu rejestracji - kandydat zobowiązany jest niezwłocznie dostarczyć dowód wpłaty osobiście do Biura, faksem (numer faksu: (85) 748 5472) lub drogą elektroniczną na adres: [at].edu.pl (może być to zdjęcie lub skan dowodu wpłaty).

Aktualizacji opłat dokonujemy codziennie - od poniedziałku do piątku.
Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.
DwK51
Posty: 117
Rejestracja: 14 mar 2010, o 11:36

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: DwK51 »

Czyli jest jeszcze sens płacić jutro tą opłate?
Przepraszam że pytam a taka rzecz ale jestem po 10 h pracy fizycznej i wszystko do mnie wolno dochodzi.
Awatar użytkownika
medyczka
Posty: 173
Rejestracja: 21 lip 2009, o 15:28

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: medyczka »

DwK51, Ja tez jutro bede wpłacać i sie rejstrować . Mam nadzieje ze kasa tam dojdzie
Awatar użytkownika
sweet
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2008, o 21:46

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: sweet »

dzięki ))
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: Molcia »

No ja dziś(tzn. formalnie w wczoraj w środę ) przelałam kasę przez neta to mam nadzieję, że jutro to zaksięgują sobie na koncie i napiszą, że jest ok. W końcu podobno codziennie aktualizują sobie te wpłaty.
mihuZdzihu

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: mihuZdzihu »

Wczoraj wysłałem mailem potwierdzenie przelewu do biura rekrutacyjnego. Po godzinie opłatę miałem już zaksięgowaną
pearl
Posty: 282
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:51

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: pearl »

hej:)
Mam pytanie. Na prawie wszystkich uczelniach jak ogłaszają wyniki to podane są nr kandydatów i punkty. Na medycznej w Lublinie do tej pory nie było nr kandydata tylko imię i nazwisko. Czy wiecie może, czy w tym roku też tak jest ? Bo własnie tak sobie siedziałam na stronie umlub.pl i weszłam na wyniki egzaminów wstępnych, to nie ma imienia i nazwiska tylko te numery rekrutacyjne. Może umlub od tego roku też praktykuje bez nazwisk ? ktoś wie ?
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: darthbrother »

ananas23 pisze:hej:)
Mam pytanie. Na prawie wszystkich uczelniach jak ogłaszają wyniki to podane są nr kandydatów i punkty. Na medycznej w Lublinie do tej pory nie było nr kandydata tylko imię i nazwisko. Czy wiecie może, czy w tym roku też tak jest ? Bo własnie tak sobie siedziałam na stronie umlub.pl i weszłam na wyniki egzaminów wstępnych, to nie ma imienia i nazwiska tylko te numery rekrutacyjne. Może umlub od tego roku też praktykuje bez nazwisk ? ktoś wie ?
To jest forum o Białymstoku, a nie o Lublinie

W zeszłym roku na listach rekrutacyjnych widoczne były numery kandydatów, a nie imiona i nazwiska.
Jak ktoś nie znał swojego numeru, to wystarczyło się zalogować na swoje konto, aby zobaczyć, czy się dostało, czy nie.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: Agher »

ale to zależy od uczelni, czasami jest nazwiskami, czasami numerami
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: terminarz rekrutacji

Post autor: darthbrother »

Przyzwyczajajcie się do numerów, bo niektóre wyniki kół czy egzaminów będą podane wg numerów indeksu czyli tzw. numeru albumu", a niektórzy (np. osoba nade mną) nie wiedziały do pewnego momentu co to jest
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości