kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
yankes
Posty: 13
Rejestracja: 22 cze 2010, o 19:54

kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: yankes »

hej. za?o?y?em ten w?tek aby?my mieli rozeznanie co do naszych szans
wpisujcie si? wi?c,ale tylko Ci którzy nie sk?adacie na inne uczelnie (taka moja ma?a pro?ba). podawajcie te? ilo punktów. dzieki:)
Freeq06069

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Freeq06069 »

yankes, sorry, ze zasmiecam Ci watek , ale chyba nie znajdziesz takich osob. Praktycznie kazdy sklada asekuracyjnie na (przynajmniej) 2-3 uczelnie- poprawcie mnie, jesli sie myle .
Ale Olsztyn jest moiom priorytetem, mam 228pkt.
yankes, a Ty?
yankes
Posty: 13
Rejestracja: 22 cze 2010, o 19:54

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: yankes »

nie za?miecasz ka?dy post co? wnosi nowego mam 355 pkt, ale to ze starej matury i moje szanse s? raczej marne a tak btw na dzie? 21 czerwca zarejestrowanych by?o 713 osób na lekarski w olku.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Asillith »

Dla mnie Olsztyn jest na drugim miejscu obecnie mam 218 pkt ale wyliczy?am sobie ?e poprawi?am fizyk? i b?d? mie? gdzie? mi?dzy 225-232 pkt
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: aleksandra1601 »

Fakt Alchemik1990 ma racje, mimo ?e Olsztyn jest moim priorytetem, bo mam tu znajomych którzy mi na pewno pomog? i jest to do blisko mojego miasta, sk?adam na wszelki wypadek do Bydgoszczy, Bia?egostoku i ?odzi.
Chocia? mam koleg?, który zimowa? rok na biotechnologii i teraz sk?ada tylko i wycznie na lekarski w?a?nie do Olsztyna, bo nigdzie indziej nie wyobra?a sobie studiowana
Dla mnie to troch? ryzykowne, chocia? z drugiej strony Olsztyn odk?d istnieje ma najni?sze progi, ale kto wie co b?dzie w tym roku
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Khayman00 »

na dzie? 21 czerwca zarejestrowanych by?o 713 osób na lekarski w olku.
Sk?d takie wie?ci?
yankes
Posty: 13
Rejestracja: 22 cze 2010, o 19:54

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: yankes »

tak? informacje uzyska?em od jednego z pracowników uwm,siedz?cego w punkcie przyjmowania dokumentów. kto pyta nie bdzi
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Khayman00 »

Heh, ok. Ciekawe na jakiej liczbie si? sko?czy, je?li mnie pami nie myli to co roku by?o ok 1500 zg?osze?, wi?c jeszcze troch? brakuje do wype?nienia ?redniej.

PS
Sk?adanie tylko do Olsztyna to chyba troch? ryzykowna sprawa Ja sam osobi?cie sk?ada?em do bodaj?e 5 uczelni, dwa lata temu
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Amira1001 »

Yankes a te punkty to Ty masz ju? wg tego ich przelicznika? Swoj? drog? Olsztyn ma najdziwniejsze warunki rekrutacji i jako jedyny nie robi dla ludzi ze star? matur? egzaminów wst?pnych, chyba troch? ?le, bo pó?niej b?d? k?opoty w razie gdyby kto? chcia? si? przenie do innego miasta.Ja si? zarejestrowa?am, mi wychodzi 466 wg ich przelicznika, sk?ada?am awaryjnie, ale teraz wychodzi na to, ?e w Poznaniu si? nie dostan? bo nie posz?a mi chemia na wst?pnym, tak na marginesie yankes pisa?e? mo?e wst?pny w tym roku?) Nie wiem jednak jak szanse z moimi punktami tutaj u Was i prawd? mówi?c nawet gdyby si? uda?o to nie wiem czy zdecyduj? si? na Olsztyn:) Khayman - czy 2 lata temu dosta?e? si? na inne uczelnie oprócz Olsztyna i co zadecydowa?o o wyborze Olsztyna je?li oczywi?cie mog? zapyta)
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: Khayman00 »

Khayman - czy 2 lata temu dosta?e? si? na inne uczelnie oprócz Olsztyna i co zadecydowa?o o wyborze Olsztyna je?li oczywi?cie mog? zapyta)
Dosta?em si? tylko tutaj.
yankes
Posty: 13
Rejestracja: 22 cze 2010, o 19:54

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: yankes »

no to pogratulowa? tych Twoich 466 pkt Amira 1001 tak, moje marne 355 to ju? wg ich przelicznika W tym roku nie pisa?em egzaminu wst?pnego. Sk?adam tylko do Olsztyna. Wiem, ?e to ryzykowne ale zale?y mi tylko na Olsztynie.
LullabyJ

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: LullabyJ »

No to jeszcze ja. Sk?adam do Krakowa, ?odzi i Olsztyna. Olsztyn na 1 miejscu bo kocham Mazury i podobno niez?e ma wyposa?enie. Wyniki podam w czwartek:) Jak my?licie jak skocz? progi? Wydaje mi si?. ?e prawie dogoni? ?ód?:)
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: kto z Was startuje TYLKO do Olsztyna

Post autor: GreGKow90 »

Wiecie do kiedy nale?y przes?a? zdj?cie w formie elektronicznej i jakie dokumenty nale?y dostraczy? po zakwalifikowaniu sie (g?ownie chodzi mi czy moze byc odpis swiadectwa maturalnego)

Ja mam po przeliczeniu 456 ale czekam na wyniki matury bo poprawia?em. Sk?adam oprócz Olsztyna do Zabrza, ?odzi i Szczecina. Ale mi si? zrymowa?o
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości