Wyniki matura 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: Anielka »

no chyba zgodnie z zasadą ostatni będą pierwszymi, w końcu to cmuj
armistice
Posty: 309
Rejestracja: 10 lut 2009, o 10:36

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: armistice »

powinny spasc, w tamtym roku po pierwsze matura byla latwa O a po drugie chyba to byl juz taki punktowy max, ja bym jeszce do tego dorzucil fakt ze maturzysci musieli sie dodatkowo uczyc matematyki to moglo im sprawic troche problemu.
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: mahu »

w 2009 roku we Wrocławiu naprawde byla fizyka rozsz. wymagana bo mi sie wydawało ze podstawowa. Jeśli tak to zaj***ście wysoki próg był. Więc na stome tez była fiza rozsz?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: julia.....:):) »

tak we wrocku była fiza rozszerzona
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: aleksandra1601 »

najgorzej to chyba w Olsztynie, pierwsza lista 15.07
Awatar użytkownika
mahu
Posty: 99
Rejestracja: 3 lip 2010, o 11:46

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: mahu »

jesli we wrocku byla fiza rozsz. to naprawde wysoki prog był wiec podejrzewam ze moze podskoczyc nawet o 10pkt pomimo trudniejszej biologii i chemii niz w tamtym roku. Badzmy dobrej mysli. Chcialbym sie z wami zobaczyc w pazdzierniku na wymarzonej uczelni. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: krisofis »

widzę że już któryś rok z rzędu nic się na tym forum nie zmienia. najlepsi piszą swoje wyniki i podkręcają atmosferę tak, że ludzie mający 175/200 spać nie mogą po nocach czy nie będą mieli roku w plecy. czekajcie cierpliwie na pierwsze progi a oszczędzicie sobie wielu nerwów bez względu na to, co poszczególne roczniki tutaj wypisują progi rządzą się swoimi prawami - pomyślcie, jaki odsetek kandydatów stanowią ludzie wypowiadający się tutaj - nawet na jednej uczelni nie zapełnilibyście miejsc. tak więc wszystkim którym miny zrzedły po przeczytaniu pierwszych czterech stron tego wątku mówię serdeczne dont worry be happy i take a deep breath rekrutacja trwa naprawdę dłgo, przyda Wam się cierpliwość!
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: Molcia »

krisofis : No ktoś tu mądrze gada w końcu. Fakt, cierpliwość się przyda, ale ja już bym chciała wszystko tu i teraz taka natura moja.Ale wiem, że z moim wynikiem to się naczekam jeszcze.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: stellar »

No ja to raczej również do połowy sierpnia albo i do września odpuszczam sobie wyczekiwanie na telefon A w tym czasie zamierzam plażować, pływać, rowerować P, browarować, bo wakacje są I od pewnego czasu zauważyłam, że im więcej czasu poświęca się na to, to i ewentualne oczekiwanie odchodzi w niepamięć ] Polecam
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: aleksandra1601 »

moje ostatnie 3 dni spędziłam na działce leżąc na zmianę w basenie i na leżaku, jedząc czekoladę, grillując, czytając książkę i dziś się bardzo zdziwiłam że za 2 dni pierwsze listy
Awatar użytkownika
kopi
Posty: 62
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:55

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: kopi »

krisofis, popieram cie
matura byla trudniejsza w tym roku niż w poprzednim na pewno. Co prawda statystyki mówią nawet że trudniejsza niż 2 lata temu ale żeby progi były niższe niż wtedy to mi się nie chce wierzyć. mnie najbardziej WUM interesuje i stawiam że będzie 249 na lekarski i 244 na moją stomę mam nadzieję że ta prognoza się spełni
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: stellar »

nie, nie, nie, Twoja prognoza na lekarski nie może się spełnić
ma być 245
Awatar użytkownika
kopi
Posty: 62
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:55

Re: Wyniki matura 2010

Post autor: kopi »

stellar, to też jest możliwe życzę ci tego 244 mogłoby być
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 8 gości