Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: Anielka »

to nie zawiść tylko lekka irytacja po przeczytaniu już setek podobnych pytań o progi
no, i bez pomocy forumowiczów odnalazłaś to co trzeba, więc nie ma co się denerwować
Awatar użytkownika
kopi
Posty: 62
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:55

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: kopi »

Hej wszytkim:) to mój pierwszy post na tym forum ale śledzę je od dłuższego czasu Sprawdziłem sobie statystyki które podało CKE odnośnie matur z ostatnich 3 lat i zrobiłem skromne wyliczenia statystyczne sumowałem średnie wyniki z biologii chemii i fizyki i wyszła mi liczba mniejsza niż 2 lata temu W związku z tym wnioskuję że progi powinny spaść chociaż jakichś kolosalnych różnic nie przewiduję. Interesuje mnie stoma na WUMie i z moimi wynikami myślę że są duże szanse. miałem 98 z chemii i 72 z biologii (obydwa rozszerzone) i 76 z fizyki w podstawie. Nie jestem zadowolony do końca ale nie ma co wpadać w panikęP co będzie to będzie.
Awatar użytkownika
xezur
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:44

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: xezur »

80 : )
Awatar użytkownika
kopi
Posty: 62
Rejestracja: 4 lip 2010, o 22:55

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: kopi »

xezur, na jaki kierunek składasz?
kasia978
Posty: 3
Rejestracja: 6 lip 2010, o 09:34

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: kasia978 »

Ja z biologii miałam 83, choc liczylam na wiecej. w sumie mam 178 i sie tylko modle o bydgoszcz. Ktos też tam idzie
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: stellar »

Ja złożyłam, ale czy się dostanę.wątpię P
OOllaa
Posty: 49
Rejestracja: 7 sie 2008, o 10:30

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: OOllaa »

Mam pytanie moze troche nie w temacie ale nie chce zakladac nowego watku.
Czy jak np dostane sie na SUM w pierwszej liscie a chce isc na UJ i sie nie dostane tam w I liscie, to najpierw zawoze papiery na slask a jak sie dostane na UJ to biore papiery z katowic i zawoze do krakowa?
Troche zamieszalam, ale czy o to chodzi?
Awatar użytkownika
aleksandra1601
Posty: 221
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 21:40

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: aleksandra1601 »

jak dostaniesz się na ŚUM i nie złożysz dokumentów to Cię skreślą z listy, jak złożysz to jesteś przyjęta i śpisz spokojnie
Jak się dostaniesz na UJ, wyciągasz dokumenty z ŚUMu i wieziesz na UJot.
kerla2
Posty: 61
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 07:14

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: kerla2 »

OOllaa pisze:Mam pytanie moze troche nie w temacie ale nie chce zakladac nowego watku.
Czy jak np dostane sie na SUM w pierwszej liscie a chce isc na UJ i sie nie dostane tam w I liscie, to najpierw zawoze papiery na slask a jak sie dostane na UJ to biore papiery z katowic i zawoze do krakowa?
Troche zamieszalam, ale czy o to chodzi?
w sumie jeśli interesują Cię tylko te dwie uczelnie, to nie ma większego problemu, bo przecież masz 2 komplety dokumentów (oryginał i odpis). Więc na przykład na SUM złożysz odpis, a jak się dostaniesz na UJ, to zawieziesz im oryginał, a potem odbierzesz sobie papiery z SUM na spokojnie a jeśli nie chcesz dawać oryginału, to nie wiem jak długo trzeba czekać na odebranie papierów. Myślę, że nie warto ryzykować.
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: marth »

Ale jeśli będzie Ci na pierwszej liście brakowało 1-2 punkty na UJ, to chyba nie ma sensu dowozić na ŚlUM, tylko poczekać, ale przy większej różnicy to już się zaczyna rydzyk-fizyk, więc lepiej się zabezpieczyć ŚlUMem
K89
Posty: 24
Rejestracja: 6 lip 2010, o 11:23

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: K89 »

Hej postanowilam wtracic sie w dyskusje bo strasznie sie stresuje i uznalam ze dobrze bedzie porozmawiac z rownie zestresowanymi ludzmi
ja wlasnie walcze zeby zakonczyc 2 rok na woj-leku w Lodzi (poprawki.), jestem na niestacjonarnych i juz drugi raz walcze o to zeby sie przeniesc na dzienne.w zeszlym roku poprawilam mature z 205 na 225 pkt i choc myslalam ze spokojnie sie dostane, to sie przeliczylam w tym roku juz mi sie nie udalo poprawic, wiec chociaz szanse marne to po cichutku wierze wciaz ze moze jakims cudem prog spadnie o 5 pkt i nie bede musiala wiecej placic ani zlotkowki mojej cudownej uczelni.

w razie jakis pytan co do mojego wydzialu- smialo
OOllaa
Posty: 49
Rejestracja: 7 sie 2008, o 10:30

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: OOllaa »

kerla2 pisze:
OOllaa pisze:Mam pytanie moze troche nie w temacie ale nie chce zakladac nowego watku.
Czy jak np dostane sie na SUM w pierwszej liscie a chce isc na UJ i sie nie dostane tam w I liscie, to najpierw zawoze papiery na slask a jak sie dostane na UJ to biore papiery z katowic i zawoze do krakowa?
Troche zamieszalam, ale czy o to chodzi?
w sumie jeśli interesują Cię tylko te dwie uczelnie, to nie ma większego problemu, bo przecież masz 2 komplety dokumentów (oryginał i odpis). Więc na przykład na SUM złożysz odpis, a jak się dostaniesz na UJ, to zawieziesz im oryginał, a potem odbierzesz sobie papiery z SUM na spokojnie a jeśli nie chcesz dawać oryginału, to nie wiem jak długo trzeba czekać na odebranie papierów. Myślę, że nie warto ryzykować.
dzieki wszystkim za odpowiedzi
hmm mam jeszcze pytanie Na stronie SUM pisze ze trzeba zlozyc oryginal, a w Krakowie oryginal lub odpis. Czyli nawet jak sie tam dostane (UJ) to nie trzeba dowozic w ogóle oryginału?
MiodekM
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2009, o 14:22

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: MiodekM »

Orientuje się ktoś może ile trzeba było mieć punktów w zeszłym roku, aby dostać się na lekarski na WUM z pierwszej listy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości