Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
marth
Posty: 376
Rejestracja: 30 sie 2009, o 05:14

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: marth »

taffer pisze:dzisiaj dyplom odebrałem, i w ogóle mnie to nie ucieszyło kazdy szczęśliwy a ja mam tylko numerki przed oczami jakie się pojawią w najbliższych dniach

powiedzcie, że 4 lata straty to nie będzie dużo jak za rok znów będę pisał maturę
Spoko, ja mam 6 lat straty
Awatar użytkownika
catherine88
Posty: 100
Rejestracja: 7 kwie 2010, o 15:23

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: catherine88 »

taffer ja też jestem świeżo po licencjacie tak się zastanawiałam czy pisać za rok ostatni raz ale jednak nie szkoda nerwów i pewnie pójdę na farmę
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: Wanilia90 »

Kurcze podziwiam Was)Ja prawdopodobnie będę pisała 3 raz w przyszłym roku i mam nadzieje,że póki co na tym się skończy A w tym roku farma.
kerla2
Posty: 61
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 07:14

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: kerla2 »

Błagam, powiedzcie mi, jaki jest próg na UMP! Nie chce mi od południa wejść strona.
I żeby było jasne, domyślam się, że się nie dostałam, chcę tylko wiedzieć, jak bardzo
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: hotdog1990 »

Próg w Poznaniu na medycyne wyniósł 180 pkt.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: stellar »

taffer pisze:dzisiaj dyplom odebrałem, i w ogóle mnie to nie ucieszyło kazdy szczęśliwy a ja mam tylko numerki przed oczami jakie się pojawią w najbliższych dniach

powiedzcie, że 4 lata straty to nie będzie dużo jak za rok znów będę pisał maturę
Skoro masz dyplom to na pewno nie powinieneś uznawać tych lat za stratę
Co innego ja, która przynajmniej ten rok wybieram jako wolny od studiów, w przypadku jeśli się nie dostanę. Na razie jak w Matrixie przed oczami migają mi tylko cyferki z progami i wysokimi wynikami innych.
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: taffer »

tak się zastanawiałam czy pisać za rok ostatni raz ale jednak nie szkoda nerwów
niby tak, ale strasznie upierdliwa jest myśl, że zabraknie mi pewnie jakiś 4-5 pkt, które na dodatek myślałem że będę mieć, tylko za coś mi naobcinali z chemii
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: stellar »

Ja się boję, że mi jednego zabraknie, co jest bardzo realne I bynajmniej nie jest mi z tym do śmiechu, jak mi ta kretyńska buźka w ostatnim zdaniu pokazuje

Wiecie co? Zaczynamy pisać jak jakieś dzieci imoł, że życie traci sens, czas się użalać, gorycz w sercu itepe itede.
Strach się bać
Awatar użytkownika
taffer
Posty: 240
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 21:16

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: taffer »

no ja już się wstydzę w lustro spojrzeć i powiedzieć sobie że zachowuję się jak ja no ale minie prędzej czy później, chyba.
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: stellar »

Aj spoko Powiem Ci tak, ty przynajmniej nie zmarnowałeś żadnego roku bo coś robiłeś, studiowałeśja dla siebie nie widzę takiej wizji jak na razie I to mnie dopiero dobija

Ale, ale.nie traćmy nadzieji, nie kończmy jak emo-krejzole - na torach, nie tłuczmy luster by wtopić szkło w skórę, o nie - fason trzymac trzeba
bozkma
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2010, o 00:28

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: bozkma »

hej, sory, że się wcinam, ale mam pytanie teraz dostałam się do LO o profilu biol-chem a z 3 lata chciałabym studiować medycynę w Krakowie albo Łodzi (wiem wygórowane marzenia) i nie wiem czy się nie przenieść na biol-chem-fiz, aby dobrze przygotować się do matury. Czy bardziej do rekrutacji na te wydziały w powyższych uczelniach bardziej akceptowana jest rozszerzona matura z mat. czy fiz ?
Proszę o odp i z góry dziękuje gratuluję wysokich wyników !
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: mentos »

no tak do łodzi to rozszerzone, a do krakowa obojetnie co, tylko ze wiesz, co roku zmieniają się kryteria, na wiekszosc uczelni zawsze liczyla sie fizyka, dopiero w tym roku zniesli fizyke, sama biologia i chemia, zobacz jakie sa wymogi za rok w rekrutacji bo z tego co widzialam na UJ juz podali
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Jak Wam poszła matura z biologii PR 2010 jakie macie wyniki?

Post autor: Mihhu »

bozkma, są tacy, którzy twierdzą że fizyka rozszerzona w szkole zabiera im czas do nauki, który mogli by przeznaczyć na bio i chem, ale są też drudzy którzy potrafią pogodzić te 3 przedmioty i fizyka rozszerzona otwiera im szanse na inne uczelnie. Jeżeli masz w miarę dobry wynik z bio i chem, z rozszerzenia z fiz wystarczy Ci jakies 55-80 w zależności od uczelni i oczywiście Twojego wyniku z bio i chem.

Ja żałuję trochę, że nie pisałem rozszerzenia i jeżeli mi zabrakinie pkt w tym roku to za rok atakuje fiz na maturze.

Jeżeli faktycznie myślisz o medycynie to fizyka rozszerzona w LO pomoże Ci trochę na studiach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości